آخرین نوشته ها

قیمت دستگاه بنر

یک دستگاه چاپ را به هر اندازه که بزرگ و کارآمد در نظر بگیریم، باز هم از قطعات و لوازم کوچکتری تشکیل شده است که هر کدام از آنها به سهم خود ممکن است در تغییر قیمت دستگاه بنر تأثیر گذار باشند. یک شرکت سازنده گزینه‌های مختلفی برای استفاده در دستگاه خود دارد و شرکتهای موجود در کشورهای مختلف، با توجه به دسترسی به امکانات مختلف و همچنین بهره بردن از علم و تکنولوژی پیشرفته، از قطعات و لوازم مختلفی در دستگاه خود استفاده می‌کنند که هر کدام از آنها بر قیمت دستگاه بنر تأثیر گذار هستند.

هد و نازل دستگاه

مهم‌ترین ابزار و قطعه در کار دستگاه‌های چاپ مانند دستگاه چاپ بنر، هد دستگاه و نازل‌های آن هستند. این ابزارها در پاشش جوهر و همچنین بالا رفتن کیفیت چاپ تأثیر گذار است. هرچه کیفیت کار این قطعه بالاتر باشد یا تعداد نازلی بیشتری در دستگاه به کار رفته باشد، جزئیات تصاویر با دقت بیشتری نشان داده می‌شود و در نتیجه کیفیت چاپ بالاتر می‌رود. این موضوع باعث بالا رفتن قیمت دستگاه می‌شود.

جنس قطعات به کار رفته

برای تولید دستگاه چاپ بنر از مواد مختلفی مانند فولاد، چدن، لاستیک خشک و آلیاژهای فولاد مانند استنلس استیل استفاده می‌شود. انتخاب این مواد به شرکت سازنده بستگی دارد و هر کدام از آنها باعث ایجاد یک خصوصیت مثبت یا منفی در دستگاه می‌شود. هرچه کیفیت مواد استفاده شده در قطعات این دستگاه‌ها بهتر باشد، طبیعتاً قیمت دستگاه بنر نیز افزایش خواهد یافت.

جوهرها و الزامات آنها

در مطالب قبلی به معرفی انواع جوهرها و ویژگی‌های آنها پرداختیم و نشان دادیم که هر کدام از آنها به برخی الزامات خاص نیاز دارند. مستند جوهر یووی به یک لامپ یو وی برای خشک شدن و جوهر اکوسالونت به یک لایه لمینت برای مقاوم کردن آن در برابر شرایط محیطی نیاز دارند.  الزامات اضافی باعث می‌شوند که شرکت‌های سازنده قیمت دستگاه چاپ بنر را افزایش دهند.

 

برای دریافت لیست قیمتهای دستگاهها و جداول فروش اقساط ایمیل خود را وارد نمایید

 

دستگاه چاپ بنر

ارائه تعریف از یک دستگاه چاپ بنر یا ماشین سنگین و پیشرفته خیلی سخت است و باید بپذیریم که قرار دادن آنها در یک یا چند جمله کتابی از لحاظ فنی نیز درست نیست. یک دستگاه با قابلیت‌ها و توانایی خود شناخته می‌شود و در نهایت به کمک عملکرد استاندارد، می‌تواند خود را در بین صنعتگران به یک ابزار مهم تبدیل کند. در مورد دستگاه چاپ بنر نباید از ظرفیت و توانایی اپراتور چشم‌پوشی کنیم و مسلماً آنها نیز در این حوزه نقش مهمی دارد. پس سعی می‌کنیم که در این مطلب هم نحوه عملکرد دستگاه را نشان دهیم و هم نقش اپراتورها را معرفی کنیم.

دستگاه چاپ بنر چیست

دستگاه چاپ بنر یک دستگاه سنگین و پیشرفته برای چاپ بنر و سایر سطوح انعطاف پذیر است که عملکرد آن همانند یک پرینتر جوهر افشان معمولی، پیاده سازی دستورات دریافتی از طرف سیستم هوشمند است. این دستگاه‌ها از یک بخش کامپیوتری و از یک بخش مکانیکی تشکیل شده‌اند. در بخش کامپیوتری، اپراتور به کمک نرم افزار مشخص می‌کند که دستگاه برای چاپ چه طرحی استفاده شود و نیاز به چه مقدماتی دارد. در بخش مکانیکی نیز، قطعات مختلف با یکدیگر همکاری می‌کنند و سعی می‌کنند که دستور داده شده را به بهترین شکل ممکن اجرا کند.

 

دستگاه چاپ بنر چگونه کار می‌کند

نحوه کار دستگاه چاپ بنر از انجام طراحی در نرم افزارهای طراحی آغاز می‌شود و در نهایت با خروج بنر از دستگاه به پایان می‌رسد. وقتی که شما به عنوان یک مشتری سفارش چاپ یک بنر خاص را می‌دهید، اپراتور ابتدا در نرم افزار طراحی، طرح و الگوی دلخواه شما را آماده می‌کند و در فرمت مناسب، به دستگاه انتقال می‌دهد. در اینجا، با توجه به طرح و عملکرد دستگاه، جوهرهای مختلف به دستگاه تزریق شده و موتور دستگاه روشن می‌شود.

با مکش جوهر و انتقال آنها به نازل، حرکت هد دستگاه شروع شده و به صورت رفت و برگشت، فرایند انتقال جوهر به سطح بنر را انجام می‌دهد. در نهایت نیز اگر فرایند لمینت کردن لازم باشد، بخش لمینیتور فعال شده و در غیر این صورت، با اتمام فرایند چاپ، بنر مورد نظر برش داده شده و به مشتری داده می‌شود. پس عملکرد دستگاه چاپ بنر تقریباً همانند پرینترهای معمولی است، اما نحوه انتقال جوهر و تکنولوژی چاپ آنها متفاوت است.

 

برای دریافت لیست قیمتهای دستگاهها و جداول فروش اقساط ایمیل خود را وارد نمایید

 

قیمت دستگاه اکوسالونت

قیمت دستگاه اکوسالونت تحت تأثیر فاکتورهای مختلفی قرار دارد و این فاکتورها به شکل مستقیم بر کارایی و عملکرد دستگاه مؤثر هستند. به همین دلیل می‌توان ادعا کرد که عملکرد دستگاه در بهترین حالت خود باعث می‌شود که روند رو به رشد یک کسب و کار با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند و مشتریان بیشتری به کارگاه مورد نظر مراجعه کنند. به همین دلیل قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت نه‌تنها یک عامل در خرید آن محسوب می‌شود، به صورت غیرمستقیم نیز می‌تواند معیاری برای سنجش کیفیت و کارایی دستگاه باشد.

زمانی که قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت را مورد بررسی قرار می‌دهیم، بدین معنی است که شرایط مختلف حاکم بر دستگاه را در موقعیت‌های مختلف درک کرده و تأثیر آنها بر دریافت بیشترین کارایی را می‌دانیم. اهمیت کارایی مناسب یک دستگاه و ارتباط آن با قیمت دستگاه عاملی شد که در این مطلب به بررسی ۶ فاکتور مهم مؤثر بر قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت بپردازیم و دلایل اهمیت هر کدام را توضیح دهید. بنابراین با ما همراه باشید!

 قیمت دستگاه اکوسالونت و قابلیت چاپ بر روی بنرهای با اندازه مختلف

دستگاه‌های چاپ بنر برای تولید بنرهای مختلف آماده می‌شوند و همین موضوع سازندگان را ملزم می‌کند که دستگاه خود را برای انعطاف بیشتر در این موارد تولید کنند. بنابراین می‌توان از این فاکتور به عنوان یک عامل مهم در تعیین قیمت دستگاه اکوسالونت یاد کرد. باید پذیرفت که همه سازندگان توانایی ایجاد چنین قابلیتی در دستگاه‌های خود را ندارند و حتی برخی نیز که می‌توانند از آن استفاده کنند، تنها به شکل محدودی از این قابلیت بهره می‌برند. همین موضوع باعث می‌شود که قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت از یک برند به یک برند دیگر متفاوت باشد.

بنابراین هنگامی‌که برای خرید یک دستگاه اقدام می‌کنید و قصد دارید قیمت دستگاه اکوسالونت را از شرکت سازنده دریافت کنید، اطمینان حاصل کنید که دستگاه مورد نظر قابلیت چاپ بر روی بنرهای مختلف و اندازه‌های متفاوت را دارد. این قابلیت در پاسخگویی به مشتریان با سلیقه متفاوت اهمیت دارد.

اندازه دستگاه و قابلیت‌های آن

اندازه دستگاه چاپ بنر اکوسالونت و قابلیت‌های آن به شکل مستقیم با هم در ارتباط هستند و دو عامل بسیار مهم در تعیین قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت به شمار می‌روند. همان‌طور که در مطالب قبلی عنوان شود، ایجاد قابلیت‌های مختلف و توانایی حرکات متفاوت نیاز به تغییرات وسیعی در دستگاه دارد و همین موضوع باعث می‌شود که اندازه یک ماشین پیشرفته از یک دستگاه معمولی فراتر رود. بااین‌وجود، می‌توان به صورت غیرمستقیم نتیجه گرفت هر چه یک دستگاه بزرگ‌تر باشد، شرکت تولیدکننده امکان ایجاد قابلیت‌های بیشتری در آن را دارد. همین موضوع باعث می‌شود که قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت در دستگاه‌های بزرگ‌تر بیشتر باشد.

البته تنها نمی‌توان به اندازه دستگاه بسنده کرد و هم‌زمان با اندازه باید قابلیت‌های آن را نیز در نظر گرفت و با توجه به آن اقدام به خرید دستگاه کرد.

امکان ایجاد لعاب بر روی سطح بدر

یکی از ایراداتی که به دستگاه‌های اکوسالونت وارد است این است که در برابر رطوبت و نور خورشید و شرایط محیطی آزاد پایداری چندانی ندارد و معمولاً بعد از طی یک دوره زمانی ممکن است جوهر آن پاک شود. شرکت‌های تولیدکننده این دستگاه‌ها برای پوشش دادن این نقطه‌ضعف یک لایه لعاب استفاده می‌کنند که مانع از تبخیر یا شسته شدن جوهر می‌شود. بنابراین اگر یک دستگاه بتواند لایه لعاب را به صورت هم‌زمان و در کمترین زمان ممکن بر روی بنر ایجاد کند، یک انتخاب خوب محسوب می‌شود.

امکان ایجاد لعاب یک قابلیت برجسته در دستگاه محسوب می‌شود و قیمت دستگاه اکوسالونت را تحت تأثیر قرار می دهد. این تأثیر به صورتی است که چاپ هم‌زمان و سریع لایه لعاب منجر به افزایش قیمت دستگاه می شود.

برای دریافت لیست قیمتهای دستگاهها و جداول فروش اقساط ایمیل خود را وارد نمایید

نرم افزار کنترل دستگاه و محیط کاربری آن

دستگاه‌های چاپ بنر توسط نرم افزارهای خصوصی کنترل می‌شوند و مختصات حرکتی و نحوه پاشش جوهر از طریق نازل‌ها را کنترل می‌کند. استفاده از یک نرم افزار کنترلی مناسب و دارای یک محیط کاربری آسان باعث می‌شود که قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت تحت تأثیر آن تغییر کند. امروزه هر شرکتی تلاش می‌کند که برای دستگاه خود از یک نرم افزار ویژه استفاده کند. این وضعیت موجب می‌شود که یادگیری کار با نرم افزار زمان‌بر بوده و اپراتور را با مشکل مواجه کند.

بنابراین می‌توان ادعا کرد که اگر یک دستگاه از یک نرم افزار کنترلی خوب بهره ببرد و محیط کاربری آن به صورتی باشد که اپراتور به راحتی به قسمت‌های مختلف دسترسی داشته باشد و سرعت عمل دستگاه نیز افزایش یابد، قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت نیز افزایش خواهد یافت. توجه داشته باشید که استفاده از یک نرم افزار ویژه توسط برخی شرکت‌ها نتیجه معکوس داشته و کاربران با این فضای جدید احساس راحتی نمی‌کنند. این تنوع در ساخت موجب مضطرب شدن اپراتورها شده و صاحب این کسب و کار نیز ترجیح می‌دهند که از این دستگاه استفاده نکنند. در نتیجه قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت به دلیل عدم تقاضا افت می‌کند.

مواد اولیه به‌کاررفته در قطعات؛ به ویژه در نازل‌ها

کیفیت مواد استفاده شده در قطعات مختلف دستگاه باعث می‌شود که قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت نیز تحت تأثیر آن تغییر کند. امروزه با پیشرفت در تکنولوژی علم مواد آلیاژهای مختلفی تولید شده است که امکان ساخت دستگاه‌های بسیار دقیق و حساس را فراهم کرده اند. شرکت‌هایی که بتوانند در دستگاه خود از مواد اولیه با کیفیت استفاده کنند این شانس را دارند که مدت زمان بیشتری بر روی دستگاه خود مانور داده و در تبلیغات از رقبای خود پیشی بگیرند. استفاده از این مواد هزینه استهلاک یک دستگاه را پایین می‌آورد و در عوض در هزینه گارانتی و خدمات پس از فروش صرفه‌جویی می‌کنند.

کیفیت مواد اولیه به‌کاررفته در نازل ها به کیفیت بالای چاپ و محصولات تولیدی منجر خواهد شد و رونق یک کسب و کار را به شکل شگفت‌انگیزی تحت تأثیر قرار می‌دهد. همین موضوع می‌تواند یک عامل مهم در تعیین قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت باشد.

 گارانتی، خدمات پس از فروش و محبوبیت برند

گارانتی، خدمات پس از فروش و محبوبیت برند به قابلیت‌های دستگاه ربطی ندارند و بیشتر به سابقه و توانایی شرکت در تولید دستگاه بستگی دارد. بنابراین شرکت‌های تولیدکننده با استفاده از این گزینه‌ها تلاش می‌کنند که قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت را معتدل‌تر کرده و با توجه به نیاز مشتری قیمت آن را تغییر دهند. گارانتی، خدمات پس از فروش و محبوبیت برند به شکل غیرمستقیم بر میزان فروش دستگاه توسط شرکت تأثیر دارد و به همین دلیل شرکت‌های سازنده سعی می‌کنند که از این امتیازها برای معرفی محصول‌ها و تعیین قیمت دستگاه استفاده کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه چاپ بنر اکوسالونت و نحوه دریافت قیمت آن می‌توانید به وب‌سایت ما مراجعه کنید برای سفارش محصول با ما در تماس باشید.

قیمت قطعات دستگاه بنر

درخواست لیست قیمت قطعات دستگاه بنر
از اینکه مایل به دریافت لیست قیمت قطعات مجتمع سیمای شهر هستید بسیار خوشحال هستیم.

لطفا موارد زیر را به دقت مرقوم فرمایید تا لیست قیمت این ماشین آلات برای شما ارسال گردد.

 

فروش دستگاه بنر

فروش دستگاه بنر و تاثیر خدمات فروشنده بر آن

در واقع خدمات پس از فروش دستگاه بنر، بخش مهمي از پروسه ي فروش و تحويل دستگاه را شامل مي شود. و در صورتي که فروشنده براي رشد بازار و ارتقاي سطح واردات و فروش اين ماشين آلات، بايد ادامه ي ارتباط با مشتري و جلب رضايت وي را در دستور کار خود قرار دهد.
به همين ترتيب، مي توان از ابتداي امر خريد دستگاه، به اين ويژگي توجه کرد. نحوه ي بررسي اين قضيه نيز چندان دشوار نيست.
در صورتي که فروشنده با روي گشاده حاضر به ارائه اطلاعات و مشاوره و راهنمايي در مورد مشخصات فني و ملزومات جانبي دستگاه بنر شود و همچنين پيرامون خدمات و پشتيباني پس از فروش دستگاه بتواند اعتماد و نظر شما را جلب کند، مي توان انتظار معامله اي خوب و قابل اطمينان را با او داشت.
يکي از مهمترين مزاياي خريد دستگاه بنر از شرکت هايي که پشتيباني قوي پس از ارائه محصول تعريف و اجرا مي کنند، دردسر ها و مشکلات کمتري است که براي خريدار و صاحب دستگاه در مواقع بروز ايراد فني به وجود مي آيد.
به عبارت ديگر، اگر دستگاه را از فروشنده اي معتبر خريداري کرده باشيد، در صورت خرابي و نياز يکي از قطعات و تجهيزات آن به تعمير يا تعويض، بخش خدمات پس از فروش دستگاه بنر در کوتاه ترين زمان ممکن مي تواند نسبت به رفع عيب و راه اندازي مجدد دستگاه شما اقدام کند. اما در صورتي که دستگاه شما بدون گزينه ي خدمات پس از فروش تحويل شده باشد، در صورت بروز ايراد فني، مي بايست تعمير دستگاه را به پيمانکاران و يا واحد هاي غير تخصصي بسپاريد که متاسفانه اين موضوع به عنوان يک ريسک مديريتي، ممکن است آنچنان که بايد، نظر شما را جلب نکرده و دستگاه و قطعه ي مورد نظر پس از تعمير از کارآيي و کيفيت لازم برخوردار نباشد.
ضمن اينکه فروشنده ي معتبر با خدمات پس از فروش حرفه اي، دستگاه بنر شما را در کوتاه ترين زمان ممکن راه اندازي خواهد کرد و لذا مشکل خواب و توقف دستگاه نيز چندان ضرر غير قابل جبراني به بار نخواهد آورد.

دستگاه چاپ بنر کونیکا 512سری Z

برای دریافت لیست قیمتهای دستگاهها و جداول فروش اقساط ایمیل خود را وارد نمایید

فروش دستگاه بنر و کاربردهای آن

فروش دستگاه بنر که لازمه ایجاد یک مرکز چاپ دیجیتال است میتواند سرآغاز شروع شغلی بسیار پرهیجان باشد. از جمله پر کاربردترين دستگاه هاي صنعتي که در طول ده سال اخير توانسته است نظر هزاران کارفرما و صاحب شغل و صنايع گوناگون را به خود معطوف نمايد، دستگاه چاپ بنر و چاپ روي فلکسي يا به اختصار دستگاه بنر و فلکسي مي باشد.

اين دستگاه را مي توان از جمله اصلي ترين و مورد نياز ترين ماشين آلاتي دانست که توانسته اند صنعت چاپ و تبليغات و حتي به عبارت بهتر، کليه امور مربوط به اطلاع رساني را به ميزان قابل توجهي تغيير دهند. دليل اصلي آن را نيز بايد در گسترش و فراگير شدن استفاده از بنر و فلکسي دانست. به عبارت ديگر، در سال هاي اخير بنر و فلکسي به عنوان متريال اصلي براي چاپ آگهي ها، نقوش تبليغاتي و متن ها و تصاوير مربوط به موضوعات مختلف، از چنان جايگاه محکم و پر طرفداري برخوردار شده که امروز ساخت انواع تابلوها، نصب انواع اعلاميه ها و همچنين اطلاع رساني توسط آگهي هاي عمومي، بدون استفاده از بنر و يا فلکسي تقريبا غير قابل تصور خواهد بود.
البته موضوع اطلاع رساني و تبليغات و استفاده از بنر در اين حوزه ها، تنها مختص شرکت ها و صاحبان صنايع و مشاغل رسمي و بزرگ نبوده و حتي افراد حقيقي را نيز شامل مي شود. به اين معني که حتي براي اطلاع رساني به گروه هاي دوستانه، خانوادگي يا محلي در محيط هاي نسبتا کوچک غير رسمي نيز مي توان از بنر و فلکسي استفاده کرد.
به دليل همين ميزان استفاده ي روزافزون از بنر، به صورت طبيعي استفاده از دستگاه بنر و فلکسي به طور مدام مورد توجه صاحبان صنايع گوناگون به ويژه رشته ي تبليغات، اطلاع رساني، روابط عمومي و دفاتر و کارگاه هاي چاپ قرار گرفته است.
حتي برخي از کارفرمايان در ساير رشته هاي نيز با توجه به اينکه نيازمند استفاده از بنر براي امور تبليغاتي خود مي باشند، ترجيح داده اند به جاي برون سپاري اين امور به ساير کارگاه ها و دفاتر تخصصي، با خريد يک يا دو دستگاه چاپ بنر، خود نسبت به رفع نيازهاي مربوط به اين حوزه اقدام کنند و به صورت درون سازماني در مورد چاپ و تبليغات خودکفا باشند.
در نتيجه نمي توان نقش مهم بازار فروش اين ماشين آلات در فضاي صنعت و تجارت امروز را ناديده گرفت. چرا که عليرغم برخورداري از تبليغات و اطلاعات گوناگون، باز هم ممکن است برخي شرکت ها بدون سابقه، دانش و اعتبار و تخصص لازم، مبادرت به فروش اين گروه از ماشين آلات پر کاربرد داشته باشند.
از آنجا که نيت بسياري از اين موسسات غير معتبر، صرفا جمع آوري سود مالي کلان در مدت زمان کوتاه مي باشد، پس چندان اهميتي به مشاوره، راهنمايي، پاسخگويي و پشتيباني مشتري خود نخواهند داد.

خرید دستگاه بنر

خرید دستگاه بنر به عنوان يکي از مهمترين دستگاه هاي کاربردي در صنعت چاپ و تبليغات شناخته مي شود. در واقع تبليغات محيطي بدون استفاده از بنر و دستگاه چاپ بنر در مقطع کنوني غير ممکن به حساب مي آيد. اين دستگاه با ورود به ايران توانست جاي خود را در همه زمينه ها که نياز به چاپ با ابعاد بزرگ داشتند باز کند.

دستگاه چاپ بنر و تبليغات

امروزه کاربردهاي دستگاه چاپ بنر از تبليغات فراتر رفته است و موارد مختلفي را شامل مي شود. بسياري از شرکت ها با برخي از اين دستگاه ها کاغذ ديواري و استيکر هم چاپ مي کنند. در واقع شما بايد توجه داشته باشيد که با يک دستگاه همه کاره در زمينه چاپ مواجه هستيد. البته چاپ بر روي پارچه ، کاغذ ديواري و مواردي غير از بنر نياز به تجربه اپراتور و دانش و آگاهي وي دارد. بهتر است اگر قرار است اپراتورها بر روي چنين متريال هايي با استفاده از دستگاه چاپ بنر چاپ بزنند حتما از مشورت ديگر همکاران خود استفاده کنند. ناگفته نماند که دستگاه اکوسالونت به سادگي هرچه تمام تر بر روي متريال هاي گفته شده چاپ مي زند.
در اين مطلب قصد داريم به نکاتي در مورد خريد اين دستگاه پرکاربرد يعني دستگاه چاپ بنر بپردازيم. دستگاهي نيمه صنعتي و البته نسبتا گران قيمت که بايد با دقت خريداري شود تا نحوه بهره وري چاپخانه معقول و بر روي برنامه باشد.
خريد دستگاه چاپ بنر با ديگر دستگاه هاي صنعتي تفاوت هايي دارد. شما براي خريد ديگر دستگاه هاي صنعتي يا نيمه صنعتي در درجه اول در مورد بازار تحقيق مي کنيد و بعد با انتخاب نوع دستگاه مورد نياز اقدام به خريد مي کنيد؛ اما در خريد دستگاه چاپ بنر روند کمي متفاوت تر خواهد بود.

نياز سنجي در خريد دستگاه چاپ بنر

شما در خريد دستگاه چاپ بنر در درجه اول بايد به نوع بازار نگاه کنيد. شما يک دستگاه خريداري مي کنيد که مشتريان آن عموما افراد همان منطقه يا نهايتا 100 کيلومتر دورتر هستند و به همين علت بازارسنجي محلي حرف اول را مي زند. بازارسنجي شما بايد به گونه اي باشد که در درجه اول نياز آن منطقه را به دستگاه چاپ بنر بسنجيد. ممکن است يک شهر کوچک يا يک منطقه در يک شهر بزرگ به هيچ وجه گنجايش ورود دستگاه چاپ بنر را نداشته باشد.
تعداد بالاي دستگاه نصب شده مهمترين دليل براي اين موضوع است. در برخي از شهرها نيز تعداد چاپ ها به شدت محدود و پايين است و نمي توان بر روي آن به عنوان يک کار دائمي حساب کرد. اين شهر عموما چاپ هاي خود را به شهرهاي نزديک اطراف مي سپارند و يا از روش هاي سنتي مثل پارچه نويسي استفاده مي کنند. اگر قرار است در چنين مکاني دستگاه چاپ بنر شروع به کار کند، بايد يک دستگاه بنر ارزان قيمت کار شود تا بازگشت سرمايه براي فرد ساده تر باشد. البته راهکارهايي وجود دارد که با استفاده از آن ها مي توان سفارشات مختلف ديگري را از شهرهاي کوچکتر و روستا ها جذب و تعداد را بالاتر برد.
اين نياز سنجي بايد به صورت دقيق و بدون هيچ گونه اغراق انجام شود. در واقع نياز سنجي امري مهم و حياتي براي خريد دستگاه چاپ بنر است و هرچه اين نيازسنجي دقيق و شفاف و صادقانه باشد در تصميم شما تاثير مثبت بيشتري خواهد گذاشت. در واقع نتيجه نظرسنجي به دو حالت مي انجامد، يا اينکه کلا براي خريد منصرف مي شويد و يا اينکه به خريد مطمئن تر شده و تنها براي نوع دستگاه و قدرتي که بايد داشته باشد لازم به تصميم گيري داريد.

انتخاب و خرید دستگاه چاپ بنر

پس از انجام اين موارد و انتخاب شرکت مورد نظر، وقت آن رسيده که بين دستگاه هاي موجود در شرکت مطلوب يکي را انتخاب کنيد و عملیات خرید دستگاه بنر را انجام دهیم . اينجاست که بايد به نتايجي که از نيازسنجي دريافت کرده ايد رجوع کنيد. با توجه به اين نتايج بايد دستگاه مد نظر را انتخاب کنيد.
فقط توجه داشته باشيد که با واقعيات کنار بياييد! اگر شما ميزان چاپ زيادي را در حال حاضر نداريد و حدس مي زنيد تا چند ماه آينده هم نخواهيد داشت، نياز نيست به فکر چند سال بعد و گسترش کار باشيد چرا که معلوم نيست شرايط به چه نحوي پيش خواهد رفت. با مشورت مشاوران صادق، به نياز هاي خود آگاه شده و بر اساس آن انتخاب دستگاه خود را انجام دهيد.

اگر خرید دستگاه بنر شما يک دستگاه پر قدرت و سريع بخريد و چاپي براي آن نداشته باشيد، علاوه بر اينکه هزينه زيادي براي تهيه دستگاه چاپ بنر کرده ايد، اپراتور خود را نيز تنها در ساعاتي از روز به کار خواهيد گرفت. اين در حالي است که شما مي توانيد با خريد يک دستگاه ارزان تر و البته کند تر، هم هزينه کمتري براي خريد بپردازيد و هم اپراتور شما کار با دستگاه چاپ بنر را با سهولت بيشتر و در زمان کمتري انجام مي دهد و حتي ممکن است کيفيت چاپ نيز به شدت افزايش يابد.

تمام نکات گفته شده به خريد هرچه بهتر دستگاه چاپ بنر کمک خواهند کرد و به بهره وري و سود مضاعف شما از اين شغل شيرين ياري مي رسانند. سعي کنيد نکات بيان شده را کاملا اجرا کنيد تا بعدا از انتخاب دستگاه يا انتخاب شرکت فروشنده دستگاه پشيمان نشويد.

خدمات پس از فروش در خرید دستگاه بنر

بعد از انجام نيازسنجي صحيح بايد به فکر خريد دستگاه بنر باشيد. خريد دستگاه بنر خود مراحل مختلفي دارد. برخي گمان مي کنند خريد اين دستگاه تنها به موارد محدودي از تحقيقات در مورد نوع دستگاه و شرکت هاي ارائه دهنده دستگاه ختم مي شود؛ اين در حالي است که شما براي خريد دستگاه چاپ بنر نياز به تحقيقات گسترده در مورد دستگاه، شرکت و مهمتر از همه خدمات ارائه شده توسط شرکت داريد.
توجه داشته باشيد که در خريد دستگاه بنر و در اين دستگاه مهمترين چيز خدمات دستگاه چاپ بنر است که قرار است از شرکت ارائه دهنده دستگاه دريافت کنيد. دريافت اطلاعات در اين زمينه را بايد خيلي جدي بگيريد چرا که ممکن است در زماني بعد از خريد دستگاه به اين موضوع نياز بسيار زيادي داشته باشيد.
دستگاه چاپ بنر و کاري که مبتني بر اين دستگاه ايجاد مي شود، کاملا فصلي به حساب مي آيد. اگر چه در طول سال همواره چاپ براي موارد مختلف مثل مناسبت ها، بنر تسليت براي درگذشت افراد و يا تبريک براي بازگشت از اماکن زيارتي وجود دارد، اما در زمان هايي کار بسيار فشرده است. براي مثال در سال هاي اخير چاپ بنر اربعين به شدت با استقبال مواجه است. همچنين در ايام محرم چاپ بنر به شدت رشد نشان مي دهد و در ايام عيد نيز سفارشات چاپ با دستگاه چاپ بنر به درصد بالايي صعود مي کند.
فرض کنيد که در زمان پيک کاري چاپخانه، دستگاه نياز به سرويس داشته باشد. اين يک اتفاق مرسوم در چاپخانه ها محسوب مي شود که به علت حجم بالاي کار، دستگاه چاپ بنر دچار هد گرفتگي شود و يا حتي به هيچ عنوان کار نکند. در چنين زمان هايي که سود اصلي يک چاپخانه به آن مرتبط است، کار کردن دستگاه بسيار مهم و حائز اهميت است. در واقع چاپخانه تمام فعاليت هاي سالانه خود را به خاطر چند پيکي که در سال دارد ساماندهي مي کند و اگر در همان زمان هم نتواند سود لازم را به دست آورد، با شکست مالي مواجه خواهد شد.

دقيقا در همين موقعيت بيان شده است که اهميت خدمات دستگاه چاپ بنر هويدا مي شود. در صورتي که خدمات به سرعت در اختيار چاپخانه ها قرار گيرد مي توان به بهبود شرايط اميدوار بود و در غير اين صورت در زمان پيک چاپ، چاپخانه با مشکل مواجه مي شود. اما براي اين کار چگونه بايد به کيفيت خدمات اطمينان پيدا کرد؟
يکي از نکات مهمي که مي تواند شما را در مورد خدمات دلگرم کند، سابقه يک شرکت است. شرکتي که تنها 2 الي 3 سال است پا به عرصه فروش دستگاه چاپ بنر گذاشته به احتمال زياد نمي تواند در موقع نياز به شما کمک کند. اين نتيجه گيري از آنجا نشات مي گيرد که اين شرکت هاي نوپا عموما تکنسين هاي زيادي ندارند. 3 الي 4 تکنسين نمي توانند زماني که 10 دستگاه از 100 دستگاه فروخته شده در اين چند سال، به مشکل بر مي خورند، به تمامي آن ها رسيدگي کنند و در اين بين چند مشتري ناراضي خواهند شد. در حالي که اگر تعداد تکنسين ها تعداد بيشتري داشته باشند، قطعا اين مشکل به وجود نمي آيد.
تحقيقات از تعداد زيادي از مشتريان يک شرکت مي تواند به شما اين اطمينان را بدهد. البته نبايد يک طرفه قضاوت کرد و ممکن است بالاخره برخي مشتريان رضايت کافي از فروشنده دستگاه نداشته باشند، اما مجموعه ي نظرات اين مشتريان مي تواند به شما در انتخاب کمک کند. حتي شما بايد با کساني صحبت کنيد که زماني دستگاه چاپ بنر داشته اند و دستگاه خود را فروخته اند و يا قصد فروش دارند. شايد يکي از دلايل فروش دستگاه همين کيفيت پايين خدمات باشد.
با توجه به نکات گفته شده شايد اهميت اين موضوع مشخص شده باشد. تنها نکته باقي مانده اين است که باز هم بايد تاکيد کنيم که اين موضوع را سرسري نگيريد. يکي از دلايل اصلي شکست در استفاده از دستگاه چاپ بنر همين عدم تحقيقات کافي در مورد خدمات است که بعدها گريبان گير شما خواهد شد.

ecco-banner02-1110x550

برای دریافت لیست قیمتهای دستگاهها و جداول فروش اقساط ایمیل خود را وارد نمایید

شايد ادعاي خارج از واقعيتي نباشد اگر عمر فروش دستگاه چاپ بنر و حضور و فعاليت دستگاه بنر در ايران را حداکثر حدود بيست سال عنوان کنيم. در واقع بيست سال پيش، روش ها و تجهيزات سنتي و قديمي در حوزه ي چاپ و تبليغات فراهم بوده و با گذشت زمان، مي بينيم که اين روش ها و تجهيزات کم کم جاي خود را به استفاده از از امکانات جديد مانند بنر داده اند و به دنبال آن، طي اين سال ها استفاده از دستگاه چاپ بنر نيز افزايش چشمگير و غير قابل انکاري داشته است.

به طور کلي مي توان توسعه ي صنعت چاپ و تبليغات را يکي از اتفاقات بسيار مهم دانست که همزمان با پيشرفت هاي گوناگون صنعتي و تجاري، موجب شده تا نياز واحد هاي مختلف و ادارات و شرکت ها و همچنين کارفرمايان بخش هاي مختلف دولتي، تا حد زيادي برآورده و تامين گردد. و ناگفته مشخص است که دستگاه چاپ بنر به عنوان يکي از اصلي ترين تجهيزات و عناصر اين صنعت رو به رشد، چه تاثير مهمي در آسان سازي امر تبليغات داشته و دارد.

نياز اين واحد ها و حوزه هاي گوناگون صنعتي، تجاري، فرهنگي و هنري و يا حتي گروه هاي مردمي و برخي خانواده ها به امر اطلاع رساني، با چاپ نقش و يا متن بر روي صفحاتي برطرف مي گردد که جنس آنها ممکن است بنر، فلکسي، استيکر و … باشد.

دستگاه چاپ بنر با توسعه ي صنعت چاپ و تبليغات استفاده از دستگاه چاپ بنر در اين صنعت بسيار گسترش يافته است.

با چاپ بر روي اين صفحات توسط دستگاه چاپ بنر، تابلويي در ابعاد و اندازه ي مشخص با قابليت نصب آسان بر روي پايه هاي مربوط و يا ديوار و مقاوم در برابر باد و باران و آفتاب به دست خواهد آمد.

به عبارت ديگر، دستگاه چاپ بنر قادر است کار چاپ بر روي اين سطوح را در ابعاد مختلف انجام دهد. البته هر دستگاه چاپ بنر نيازمند حضور يک کاربر يا اپراتور در کنار خود مي باشد ولي پس از تعريف مشخصات متن يا طرح به دستگاه توسط کاربر، ادامه ي روال به صورت اتوماتيک پيش خواهد رفت.

از جمله موارد و مشخصات مهم به عنوان وجه تمايز دستگاه چاپ بنر، سرعت و دقت آن است. در واقع سرعت بالاي دريافت چاپ و همچنين کيفيت دقيق تصوير نقش بسته بر روي آن (که مي بايست از وضوح بالايي برخوردار باشد)، دو عامل اصلي استقبال از دستگاه چاپ بنر هستند.

-چاپ-بنر-1-1-e1513404432685

فروش دستگاه چاپ بنر چگونه است ؟

جهت فروش دستگاه چاپ بنر ابتدا به ساکن باید تحقیقات لازم را به عمل آورید . اینکه شهرستان شما چقدر نیاز به دستگاه چاپ بنر و تهیه آن دارد نکته بسیار اساسی است. همینطور پس از نیاز سنجی میتوانید شرکتهایی که در امر فروش دستگاه بنر فعالیت مینمایند را برگزینید.

کارکردن با دستگاه چاپ بنر

ضمن اينکه به منظور عملکرد درست دستگاه لازم است کاربر نيز از مهارت، دقت و حساسيت کافي در حين کار با آن برخوردار بوده و پيش روي کار را به خوبي کنترل کرده و در مواقع لازم و بروز اشکالات احتمالي، سرعت و توانايي کافي براي حل مشکل بدون آسيب به دستگاه را داشته باشد.

مانند هر دستگاه چاپ ديگر، کارکردن با دستگاه چاپ بنر قبل از هر چيز نيازمند داشتن طرح مناسب و مشخص است. اين طرح مي بايست توسط يکي از نرم افزارهاي قابل فهم براي دستگاه، به حافظه ي آن منتقل گردد. با اين حساب، به نظر مي رسد موضوع مورد اهميت در ابتداي کار، اول نوع و مشخصات و وضوح و رنگ بندي طرحي است که بايد توسط دستگاه چاپ به روي بنر نقش ببندد، سپس مهارت کاربر براي تشخيص کيفيت مناسب و اطمينان وي از سلامت و آمادگي دستگاه براي آغاز کار و سپس انتقال طرح به دستگاه براي آغاز چاپ.

فروش دستگاه چاپ بنر

بهتر از نقش مورد نظر ضمن برخورداري از وضوح و کيفيت مناسب، سبک رنگ قابل قبولي نيز براي درک بهتر دستگاه چاپ بنر داشته باشد. سبک رنگ به نحوه ي ترکيب بندي انواع رنگ ها و استفاده از رنگ هاي پايه در اين ترکيب بندي اشاره مي کند. به همين دليل مي توان مناسب ترين سبک رنگ براي دستگاه چاپ بنر را ترکيب CMYK دانست که شامل چهار رنگ ساين يا آبي فيروزه اي کمرنگ، مگنتا يا ارغواني، يلو يا زرد و همچنين کي يا کليد يا مشکي مي باشند. در صورتي که اين مدل براي طرح تعريف شده باشد، دستگاه يا بهتر است بگوييم هد دستگاه مي تواند با ترکيب اين چهار رنگ، ساير رنگ هاي مورد نياز را ساخته و در هر نقطه از آن ها استفاده کند.

در اين مدل رنگ سفيد تعريف نشده است، لذا در قسمت هايي که نياز به رنگ سفيد وجود دارد، از همان رنگ پس زمينه ي بنر استفاده مي شود و در نتيجه هد دستگاه در حين عبور از روي بنر، آن جا را خالي مي گذارد.

بايد دوباره تاکيد کرد که علاوه بر سبک و مدل رنگ، تناسب ميان اندازه ي تصوير و همچنين وضوح و يا رزولوشن رنگ بندي و نقش آن بسيار مهم است. چرا که در صورت پايين بودن وضوح، نمي توان انتظار چاپ تصوير بزرگ و کيفيت داشت.

اين پيش نياز در مورد متن ها نيز صادق است، به ويژه آنکه کنترل متن توسط اپراتور قبل از آغاز چاپ و رفع و تصحيح غلط هاي املايي يا ويرايشي احتمالي، مي تواند از دوباره کاري و صرف هزينه و زمان مجدد جلوگيري کند.

سپردن طرح بازديد و تصحيح شده و ارسال آن به نرم افزار ريپ، مرحله ي آخر انتقال طرح به دستگاه چاپ بنر براي آغاز به کار آن است.

خدمات چقدر در فروش دستگاه چاپ بنر تاثیر دارد؟

اگر نگوییم مهمترین عامل برای موفقیت خدمات پس از فروش است حداقل میتوان گفت از مهمترین عوامل در فروش دستگاه چاپ بنر و هزینه ها و قیمت آن خدمات پس از فروش فروشنده است . این مورد به تنهایی میتواند باعث موفقیت سرمایه گزاران در بازار پر تلاطم امروزی گردد.

 

دستگاه چاپ بنر به نسبت فروش و همچنين خدمات پس از فروش بسيار در مورد توجه است. زيرا دستگاه هاي چاپ بنر با دارابودن خدمات پس از فروش و همچنين با در نظر داشتن نياز به رويه هاي و متريال هاي مصرفي و همچنين خدمات گارانتي قطعات يدکي براي ادامه فعاليت دستگاه بسيار مورد توجه است.

خدمات پس از فروش دستگاه هاي چاپ بنر و همچنين با در نظر داشتن فعاليت هاي اجراي دستگاه هاي چاپ بنر هميشه مورد توجه قرار دارد.

دستگاه هاي چاپ بنر از محبوب ترين و همچنين پر کاربرد ترين دستگاه هاي چاپ بوده و هميشه با در نظر داشتن فروش حرفه اي در سيستم مشتري مداري سيماي شهر داراي تيم پشتيباني حرفه اي بوده و در اين رايتا موفق عمل ميکند.

در نظر داشته باشد بايد در هنگام خريد دستگاه بنر متريال هاي مصرفي شامل جوهر دستگاه و همچنين بنر خريداري کنيد و که در واقع مداد مصرفي دستگاه به حساب مي آيند و همچنين متريال هاي مصرفي بايد در جاي مناسب به وسيله ي اپراتور قرار بگيريد و لازم به ذکر است شرکت سيماي شهر با دارابودن بيش از 20 سال سابقه ي فعاليت رسمي در اين زمينه بسيار حرفه اي بوده و واردات عمده قطعات يدکي و همچنين قطعات دستگاه هاي بنر را به صورت عمده و حرفه اي داراست و در همين مورد ميتوانيم بيان کنيم باشگاه مشتريان ما با فعاليت هاي خدمات پس از فروش حرفه اي و دارابودن بيش از 500 مشتري موفق در اين زمينه بسيار حرفه اي عمل ميکند.

تنها کافيست با بخش پشتيباني ما تماس حاصل کنيد.

برای دریافت لیست قیمتهای دستگاهها و جداول فروش اقساط ایمیل خود را وارد نمایید

Theme Settings