دستگاه اکوسالونت

قیمت دستگاه اکوسالونت

قیمت دستگاه اکوسالونت تحت تأثیر فاکتورهای مختلفی قرار دارد و این فاکتورها به شکل مستقیم بر کارایی و عملکرد دستگاه مؤثر هستند. به همین دلیل می‌توان ادعا کرد که عملکرد دستگاه در بهترین حالت خود باعث می‌شود که روند رو به رشد یک کسب و کار با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند و مشتریان بیشتری به کارگاه مورد نظر مراجعه کنند. به همین دلیل قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت نه‌تنها یک عامل در خرید آن محسوب می‌شود، به صورت غیرمستقیم نیز می‌تواند معیاری برای سنجش کیفیت و کارایی دستگاه باشد.

زمانی که قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت را مورد بررسی قرار می‌دهیم، بدین معنی است که شرایط مختلف حاکم بر دستگاه را در موقعیت‌های مختلف درک کرده و تأثیر آنها بر دریافت بیشترین کارایی را می‌دانیم. اهمیت کارایی مناسب یک دستگاه و ارتباط آن با قیمت دستگاه عاملی شد که در این مطلب به بررسی ۶ فاکتور مهم مؤثر بر قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت بپردازیم و دلایل اهمیت هر کدام را توضیح دهید. بنابراین با ما همراه باشید!

 قیمت دستگاه اکوسالونت و قابلیت چاپ بر روی بنرهای با اندازه مختلف

دستگاه‌های چاپ بنر برای تولید بنرهای مختلف آماده می‌شوند و همین موضوع سازندگان را ملزم می‌کند که دستگاه خود را برای انعطاف بیشتر در این موارد تولید کنند. بنابراین می‌توان از این فاکتور به عنوان یک عامل مهم در تعیین قیمت دستگاه اکوسالونت یاد کرد. باید پذیرفت که همه سازندگان توانایی ایجاد چنین قابلیتی در دستگاه‌های خود را ندارند و حتی برخی نیز که می‌توانند از آن استفاده کنند، تنها به شکل محدودی از این قابلیت بهره می‌برند. همین موضوع باعث می‌شود که قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت از یک برند به یک برند دیگر متفاوت باشد.

بنابراین هنگامی‌که برای خرید یک دستگاه اقدام می‌کنید و قصد دارید قیمت دستگاه اکوسالونت را از شرکت سازنده دریافت کنید، اطمینان حاصل کنید که دستگاه مورد نظر قابلیت چاپ بر روی بنرهای مختلف و اندازه‌های متفاوت را دارد. این قابلیت در پاسخگویی به مشتریان با سلیقه متفاوت اهمیت دارد.

اندازه دستگاه و قابلیت‌های آن

اندازه دستگاه چاپ بنر اکوسالونت و قابلیت‌های آن به شکل مستقیم با هم در ارتباط هستند و دو عامل بسیار مهم در تعیین قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت به شمار می‌روند. همان‌طور که در مطالب قبلی عنوان شود، ایجاد قابلیت‌های مختلف و توانایی حرکات متفاوت نیاز به تغییرات وسیعی در دستگاه دارد و همین موضوع باعث می‌شود که اندازه یک ماشین پیشرفته از یک دستگاه معمولی فراتر رود. بااین‌وجود، می‌توان به صورت غیرمستقیم نتیجه گرفت هر چه یک دستگاه بزرگ‌تر باشد، شرکت تولیدکننده امکان ایجاد قابلیت‌های بیشتری در آن را دارد. همین موضوع باعث می‌شود که قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت در دستگاه‌های بزرگ‌تر بیشتر باشد.

البته تنها نمی‌توان به اندازه دستگاه بسنده کرد و هم‌زمان با اندازه باید قابلیت‌های آن را نیز در نظر گرفت و با توجه به آن اقدام به خرید دستگاه کرد.

امکان ایجاد لعاب بر روی سطح بدر

یکی از ایراداتی که به دستگاه‌های اکوسالونت وارد است این است که در برابر رطوبت و نور خورشید و شرایط محیطی آزاد پایداری چندانی ندارد و معمولاً بعد از طی یک دوره زمانی ممکن است جوهر آن پاک شود. شرکت‌های تولیدکننده این دستگاه‌ها برای پوشش دادن این نقطه‌ضعف یک لایه لعاب استفاده می‌کنند که مانع از تبخیر یا شسته شدن جوهر می‌شود. بنابراین اگر یک دستگاه بتواند لایه لعاب را به صورت هم‌زمان و در کمترین زمان ممکن بر روی بنر ایجاد کند، یک انتخاب خوب محسوب می‌شود.

امکان ایجاد لعاب یک قابلیت برجسته در دستگاه محسوب می‌شود و قیمت دستگاه اکوسالونت را تحت تأثیر قرار می دهد. این تأثیر به صورتی است که چاپ هم‌زمان و سریع لایه لعاب منجر به افزایش قیمت دستگاه می شود.

برای دریافت لیست قیمتهای دستگاهها و جداول فروش اقساط ایمیل خود را وارد نمایید

نرم افزار کنترل دستگاه و محیط کاربری آن

دستگاه‌های چاپ بنر توسط نرم افزارهای خصوصی کنترل می‌شوند و مختصات حرکتی و نحوه پاشش جوهر از طریق نازل‌ها را کنترل می‌کند. استفاده از یک نرم افزار کنترلی مناسب و دارای یک محیط کاربری آسان باعث می‌شود که قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت تحت تأثیر آن تغییر کند. امروزه هر شرکتی تلاش می‌کند که برای دستگاه خود از یک نرم افزار ویژه استفاده کند. این وضعیت موجب می‌شود که یادگیری کار با نرم افزار زمان‌بر بوده و اپراتور را با مشکل مواجه کند.

بنابراین می‌توان ادعا کرد که اگر یک دستگاه از یک نرم افزار کنترلی خوب بهره ببرد و محیط کاربری آن به صورتی باشد که اپراتور به راحتی به قسمت‌های مختلف دسترسی داشته باشد و سرعت عمل دستگاه نیز افزایش یابد، قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت نیز افزایش خواهد یافت. توجه داشته باشید که استفاده از یک نرم افزار ویژه توسط برخی شرکت‌ها نتیجه معکوس داشته و کاربران با این فضای جدید احساس راحتی نمی‌کنند. این تنوع در ساخت موجب مضطرب شدن اپراتورها شده و صاحب این کسب و کار نیز ترجیح می‌دهند که از این دستگاه استفاده نکنند. در نتیجه قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت به دلیل عدم تقاضا افت می‌کند.

مواد اولیه به‌کاررفته در قطعات؛ به ویژه در نازل‌ها

کیفیت مواد استفاده شده در قطعات مختلف دستگاه باعث می‌شود که قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت نیز تحت تأثیر آن تغییر کند. امروزه با پیشرفت در تکنولوژی علم مواد آلیاژهای مختلفی تولید شده است که امکان ساخت دستگاه‌های بسیار دقیق و حساس را فراهم کرده اند. شرکت‌هایی که بتوانند در دستگاه خود از مواد اولیه با کیفیت استفاده کنند این شانس را دارند که مدت زمان بیشتری بر روی دستگاه خود مانور داده و در تبلیغات از رقبای خود پیشی بگیرند. استفاده از این مواد هزینه استهلاک یک دستگاه را پایین می‌آورد و در عوض در هزینه گارانتی و خدمات پس از فروش صرفه‌جویی می‌کنند.

کیفیت مواد اولیه به‌کاررفته در نازل ها به کیفیت بالای چاپ و محصولات تولیدی منجر خواهد شد و رونق یک کسب و کار را به شکل شگفت‌انگیزی تحت تأثیر قرار می‌دهد. همین موضوع می‌تواند یک عامل مهم در تعیین قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت باشد.

 گارانتی، خدمات پس از فروش و محبوبیت برند

گارانتی، خدمات پس از فروش و محبوبیت برند به قابلیت‌های دستگاه ربطی ندارند و بیشتر به سابقه و توانایی شرکت در تولید دستگاه بستگی دارد. بنابراین شرکت‌های تولیدکننده با استفاده از این گزینه‌ها تلاش می‌کنند که قیمت دستگاه چاپ بنر اکوسالونت را معتدل‌تر کرده و با توجه به نیاز مشتری قیمت آن را تغییر دهند. گارانتی، خدمات پس از فروش و محبوبیت برند به شکل غیرمستقیم بر میزان فروش دستگاه توسط شرکت تأثیر دارد و به همین دلیل شرکت‌های سازنده سعی می‌کنند که از این امتیازها برای معرفی محصول‌ها و تعیین قیمت دستگاه استفاده کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه چاپ بنر اکوسالونت و نحوه دریافت قیمت آن می‌توانید به وب‌سایت ما مراجعه کنید برای سفارش محصول با ما در تماس باشید.

خرید دستگاه بنر

خرید دستگاه بنر به عنوان يکي از مهمترين دستگاه هاي کاربردي در صنعت چاپ و تبليغات شناخته مي شود. در واقع تبليغات محيطي بدون استفاده از بنر و دستگاه چاپ بنر در مقطع کنوني غير ممکن به حساب مي آيد. اين دستگاه با ورود به ايران توانست جاي خود را در همه زمينه ها که نياز به چاپ با ابعاد بزرگ داشتند باز کند.

دستگاه چاپ بنر و تبليغات

امروزه کاربردهاي دستگاه چاپ بنر از تبليغات فراتر رفته است و موارد مختلفي را شامل مي شود. بسياري از شرکت ها با برخي از اين دستگاه ها کاغذ ديواري و استيکر هم چاپ مي کنند. در واقع شما بايد توجه داشته باشيد که با يک دستگاه همه کاره در زمينه چاپ مواجه هستيد. البته چاپ بر روي پارچه ، کاغذ ديواري و مواردي غير از بنر نياز به تجربه اپراتور و دانش و آگاهي وي دارد. بهتر است اگر قرار است اپراتورها بر روي چنين متريال هايي با استفاده از دستگاه چاپ بنر چاپ بزنند حتما از مشورت ديگر همکاران خود استفاده کنند. ناگفته نماند که دستگاه اکوسالونت به سادگي هرچه تمام تر بر روي متريال هاي گفته شده چاپ مي زند.
در اين مطلب قصد داريم به نکاتي در مورد خريد اين دستگاه پرکاربرد يعني دستگاه چاپ بنر بپردازيم. دستگاهي نيمه صنعتي و البته نسبتا گران قيمت که بايد با دقت خريداري شود تا نحوه بهره وري چاپخانه معقول و بر روي برنامه باشد.
خريد دستگاه چاپ بنر با ديگر دستگاه هاي صنعتي تفاوت هايي دارد. شما براي خريد ديگر دستگاه هاي صنعتي يا نيمه صنعتي در درجه اول در مورد بازار تحقيق مي کنيد و بعد با انتخاب نوع دستگاه مورد نياز اقدام به خريد مي کنيد؛ اما در خريد دستگاه چاپ بنر روند کمي متفاوت تر خواهد بود.

نياز سنجي در خريد دستگاه چاپ بنر

شما در خريد دستگاه چاپ بنر در درجه اول بايد به نوع بازار نگاه کنيد. شما يک دستگاه خريداري مي کنيد که مشتريان آن عموما افراد همان منطقه يا نهايتا 100 کيلومتر دورتر هستند و به همين علت بازارسنجي محلي حرف اول را مي زند. بازارسنجي شما بايد به گونه اي باشد که در درجه اول نياز آن منطقه را به دستگاه چاپ بنر بسنجيد. ممکن است يک شهر کوچک يا يک منطقه در يک شهر بزرگ به هيچ وجه گنجايش ورود دستگاه چاپ بنر را نداشته باشد.
تعداد بالاي دستگاه نصب شده مهمترين دليل براي اين موضوع است. در برخي از شهرها نيز تعداد چاپ ها به شدت محدود و پايين است و نمي توان بر روي آن به عنوان يک کار دائمي حساب کرد. اين شهر عموما چاپ هاي خود را به شهرهاي نزديک اطراف مي سپارند و يا از روش هاي سنتي مثل پارچه نويسي استفاده مي کنند. اگر قرار است در چنين مکاني دستگاه چاپ بنر شروع به کار کند، بايد يک دستگاه بنر ارزان قيمت کار شود تا بازگشت سرمايه براي فرد ساده تر باشد. البته راهکارهايي وجود دارد که با استفاده از آن ها مي توان سفارشات مختلف ديگري را از شهرهاي کوچکتر و روستا ها جذب و تعداد را بالاتر برد.
اين نياز سنجي بايد به صورت دقيق و بدون هيچ گونه اغراق انجام شود. در واقع نياز سنجي امري مهم و حياتي براي خريد دستگاه چاپ بنر است و هرچه اين نيازسنجي دقيق و شفاف و صادقانه باشد در تصميم شما تاثير مثبت بيشتري خواهد گذاشت. در واقع نتيجه نظرسنجي به دو حالت مي انجامد، يا اينکه کلا براي خريد منصرف مي شويد و يا اينکه به خريد مطمئن تر شده و تنها براي نوع دستگاه و قدرتي که بايد داشته باشد لازم به تصميم گيري داريد.

انتخاب و خرید دستگاه چاپ بنر

پس از انجام اين موارد و انتخاب شرکت مورد نظر، وقت آن رسيده که بين دستگاه هاي موجود در شرکت مطلوب يکي را انتخاب کنيد و عملیات خرید دستگاه بنر را انجام دهیم . اينجاست که بايد به نتايجي که از نيازسنجي دريافت کرده ايد رجوع کنيد. با توجه به اين نتايج بايد دستگاه مد نظر را انتخاب کنيد.
فقط توجه داشته باشيد که با واقعيات کنار بياييد! اگر شما ميزان چاپ زيادي را در حال حاضر نداريد و حدس مي زنيد تا چند ماه آينده هم نخواهيد داشت، نياز نيست به فکر چند سال بعد و گسترش کار باشيد چرا که معلوم نيست شرايط به چه نحوي پيش خواهد رفت. با مشورت مشاوران صادق، به نياز هاي خود آگاه شده و بر اساس آن انتخاب دستگاه خود را انجام دهيد.

اگر خرید دستگاه بنر شما يک دستگاه پر قدرت و سريع بخريد و چاپي براي آن نداشته باشيد، علاوه بر اينکه هزينه زيادي براي تهيه دستگاه چاپ بنر کرده ايد، اپراتور خود را نيز تنها در ساعاتي از روز به کار خواهيد گرفت. اين در حالي است که شما مي توانيد با خريد يک دستگاه ارزان تر و البته کند تر، هم هزينه کمتري براي خريد بپردازيد و هم اپراتور شما کار با دستگاه چاپ بنر را با سهولت بيشتر و در زمان کمتري انجام مي دهد و حتي ممکن است کيفيت چاپ نيز به شدت افزايش يابد.

تمام نکات گفته شده به خريد هرچه بهتر دستگاه چاپ بنر کمک خواهند کرد و به بهره وري و سود مضاعف شما از اين شغل شيرين ياري مي رسانند. سعي کنيد نکات بيان شده را کاملا اجرا کنيد تا بعدا از انتخاب دستگاه يا انتخاب شرکت فروشنده دستگاه پشيمان نشويد.

خدمات پس از فروش در خرید دستگاه بنر

بعد از انجام نيازسنجي صحيح بايد به فکر خريد دستگاه بنر باشيد. خريد دستگاه بنر خود مراحل مختلفي دارد. برخي گمان مي کنند خريد اين دستگاه تنها به موارد محدودي از تحقيقات در مورد نوع دستگاه و شرکت هاي ارائه دهنده دستگاه ختم مي شود؛ اين در حالي است که شما براي خريد دستگاه چاپ بنر نياز به تحقيقات گسترده در مورد دستگاه، شرکت و مهمتر از همه خدمات ارائه شده توسط شرکت داريد.
توجه داشته باشيد که در خريد دستگاه بنر و در اين دستگاه مهمترين چيز خدمات دستگاه چاپ بنر است که قرار است از شرکت ارائه دهنده دستگاه دريافت کنيد. دريافت اطلاعات در اين زمينه را بايد خيلي جدي بگيريد چرا که ممکن است در زماني بعد از خريد دستگاه به اين موضوع نياز بسيار زيادي داشته باشيد.
دستگاه چاپ بنر و کاري که مبتني بر اين دستگاه ايجاد مي شود، کاملا فصلي به حساب مي آيد. اگر چه در طول سال همواره چاپ براي موارد مختلف مثل مناسبت ها، بنر تسليت براي درگذشت افراد و يا تبريک براي بازگشت از اماکن زيارتي وجود دارد، اما در زمان هايي کار بسيار فشرده است. براي مثال در سال هاي اخير چاپ بنر اربعين به شدت با استقبال مواجه است. همچنين در ايام محرم چاپ بنر به شدت رشد نشان مي دهد و در ايام عيد نيز سفارشات چاپ با دستگاه چاپ بنر به درصد بالايي صعود مي کند.
فرض کنيد که در زمان پيک کاري چاپخانه، دستگاه نياز به سرويس داشته باشد. اين يک اتفاق مرسوم در چاپخانه ها محسوب مي شود که به علت حجم بالاي کار، دستگاه چاپ بنر دچار هد گرفتگي شود و يا حتي به هيچ عنوان کار نکند. در چنين زمان هايي که سود اصلي يک چاپخانه به آن مرتبط است، کار کردن دستگاه بسيار مهم و حائز اهميت است. در واقع چاپخانه تمام فعاليت هاي سالانه خود را به خاطر چند پيکي که در سال دارد ساماندهي مي کند و اگر در همان زمان هم نتواند سود لازم را به دست آورد، با شکست مالي مواجه خواهد شد.

دقيقا در همين موقعيت بيان شده است که اهميت خدمات دستگاه چاپ بنر هويدا مي شود. در صورتي که خدمات به سرعت در اختيار چاپخانه ها قرار گيرد مي توان به بهبود شرايط اميدوار بود و در غير اين صورت در زمان پيک چاپ، چاپخانه با مشکل مواجه مي شود. اما براي اين کار چگونه بايد به کيفيت خدمات اطمينان پيدا کرد؟
يکي از نکات مهمي که مي تواند شما را در مورد خدمات دلگرم کند، سابقه يک شرکت است. شرکتي که تنها 2 الي 3 سال است پا به عرصه فروش دستگاه چاپ بنر گذاشته به احتمال زياد نمي تواند در موقع نياز به شما کمک کند. اين نتيجه گيري از آنجا نشات مي گيرد که اين شرکت هاي نوپا عموما تکنسين هاي زيادي ندارند. 3 الي 4 تکنسين نمي توانند زماني که 10 دستگاه از 100 دستگاه فروخته شده در اين چند سال، به مشکل بر مي خورند، به تمامي آن ها رسيدگي کنند و در اين بين چند مشتري ناراضي خواهند شد. در حالي که اگر تعداد تکنسين ها تعداد بيشتري داشته باشند، قطعا اين مشکل به وجود نمي آيد.
تحقيقات از تعداد زيادي از مشتريان يک شرکت مي تواند به شما اين اطمينان را بدهد. البته نبايد يک طرفه قضاوت کرد و ممکن است بالاخره برخي مشتريان رضايت کافي از فروشنده دستگاه نداشته باشند، اما مجموعه ي نظرات اين مشتريان مي تواند به شما در انتخاب کمک کند. حتي شما بايد با کساني صحبت کنيد که زماني دستگاه چاپ بنر داشته اند و دستگاه خود را فروخته اند و يا قصد فروش دارند. شايد يکي از دلايل فروش دستگاه همين کيفيت پايين خدمات باشد.
با توجه به نکات گفته شده شايد اهميت اين موضوع مشخص شده باشد. تنها نکته باقي مانده اين است که باز هم بايد تاکيد کنيم که اين موضوع را سرسري نگيريد. يکي از دلايل اصلي شکست در استفاده از دستگاه چاپ بنر همين عدم تحقيقات کافي در مورد خدمات است که بعدها گريبان گير شما خواهد شد.

ecco-banner02-1110x550

برای دریافت لیست قیمتهای دستگاهها و جداول فروش اقساط ایمیل خود را وارد نمایید

Theme Settings