دستگاه برش لیزر

4.6 (92.73%) 11 votes

خرید دستگاه برش لیزر بسیار مهم و حائز اهمیت است. در هنگام خرید دستگاه لیزر باید پارامترهای مختلفی مورد توجه قرار گیرد. به همین علت است که اهمیت مشاوره و همچنین خرید از شرکت های معتبر در هنگام انتخاب دستگاه برش لیزر مورد اهمیت واقع می شود.

شرکت سیمای شهر با تنوع بسیار بالای دستگاه لیزر توانسته نظر خریداران با هر نوع فیلد کاری را به خود جلب کند. همچنین خدمات پس از فروش و استفاده از تکنسین های قوی و کاربلد، باعث شده تا سطح رضایت مشتریان سیمای شهر همواره در تراز بالایی قرار داشته باشد.

معرفی دستگاه برش لیزری و قابلیت‌های آن

یکی از دستگاه‌هایی که به شکلی محسوس باعث تحول در حوزه برش و حکاکی شده است، دستگاه برش لیزری است که برای اهداف مختلفی در صنایع به کار گرفته می‌شود. این دستگاه‌ها از لحاظ دقت و صحت عملکرد، در سطح بسیار بالایی قرار دارند و به همین دلیل استفاده از آنها در صنایع حساس و صنایع کوچک توجیه پذیر است. این دستگاه‌ها از تکنولوژی پیشرفته و جدید بهره می‌برند و به همین دلیل ممکن است برای برخی از افراد نا آشنا باشد. به همین دلیل، در این مطلب ضمن معرفی دستگاه برش لیزری به برخی از قابلیت‌ها و عملکرد آن اشاره خواهیم کرد.

دستگاه برش لیزری چیست

دستگاه برش لیزری یک دستگاه صنعتی و نیمه صنعتی است که زمینه برش مواد مختلف با استفاده از اشعه لیزر فراهم می‌کند. این دستگاه‌ها به شکلی طراحی شده‌اند که اشعه لیزر در قسمت تیوب لیزر تولید شده به نازل‌های برشی انتقال داده می‌شود تا بتوانند بر روی سطوح مختلف برش انجام دهد. پس فاکتورهای مختلفی در عملکرد این دستگاه‌ها تأثیر گذار هستند و هر کدام از آن‌ها می‌تواند مشخص کند که دستگاه در چه حوزه‌ای کاربرد دارد و تا چه اندازه‌ای قادر به نشان دادن قابلیت‌های خود است.

نحوه عملکرد دستگاه برش لیزر

عملکرد دستگاه برش لیزر از یک نرم افزار طراحی شروع می‌شود که الگوی برشی در آنجا تعیین می‌شود. این الگو با فرمت نرم افزار دستگاه‌ها آماده سازی شده و به آن انتقال داده می‌شود. در این نرم افزار، اپراتور مشخص می‌کند که بخش حرکتی دستگاه و محورها به چه صورتی حرکت کنند تا نازل بتواند الگوی مورد نظر را برش دهد. در نهایت با روشن شدن موتور دستگاه، محورها حرکت کرده و باعث حرکت نازل برشی می‌شود. حرکت این نازل ها بر روی سطح باعث از بین رفتن پیوند بین مولکولی مواد شده و در نتیجه از طریق سوختن و تبخیر، فرآیند برش انجام می‌شود.

دستگاه برش لیزر

دستگاه برش لیزر

دریافت لیست قیمت دستگاهها و ماشین آلات

آیا فروش اقساطی دستگاه برش لیزر برای خریدار مناسب است

تعداد افرادی که در محیط واقعی و در فضای اینترنت به دنبال فروش اقساطی دستگاه برش لیزر می‌گردند، کم نیست. این موضوع می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که عمدتاً به خاطر نبود سرمایه کافی یا اختصاص سرمایه به خرید مواد اولیه از این گزینه استفاده می‌کنند. به هر اندازه که دستگاه‌های کوچک برای خرید قسطی مناسب نیستند، در مورد دستگاه‌های بزرگ و سنگین این گزینه می‌تواند چاره بسیاری از مشکلات باشد. بنابراین، تصمیم گرفتیم که گزینه‌ی فروش اقساطی دستگاه برش لیزری برای خریداران را مورد بحث قرار دهیم و مشخص کنیم که تا چه اندازه می‌تواند به آنها کمک کند.

فروش اقساطی دستگاه برش لیزری به سرمایه گذاری اولیه کمتری نیاز دارد

در پاراگراف اولیه این متن اشاره شد که فروش اقساطی دستگاه برش لیزری برای کسانی که سرمایه اولیه کافی ندارند ایده‌آل است. شما اگر خود را به جای یک فرد که به دنبال راه‌اندازی کارگاه جدید خود است بگذارید، منظور ما را به خوبی متوجه خواهید شد. گردآوری سرمایه کافی برای خرید یک دستگاه برش لیزری با توانایی بالا بسیار سخت است. گرفتن وام و دست و پنجه نرم کردن با مؤسسات مالی و اعتباری نیست سختی‌های خاص خود را دارد و ممکن است در برخی موارد دچار مشکل شویم.

یکی از راهکارهایی که دستگاه‌های اقساطی در اختیار خریداران قرار می‌دهد این است که می‌توانند همزمان با فعالیت خود نسبت به پرداخت هزینه خرید دستگاه اقدام کنند. در حقیقت این روش هم مانند گرفتن وام از بانک است، اما تفاوت بزرگی که دارد این است که سرمایه شما به طور مستقیم به خرید دستگاه اختصاص می‌یابد و به طور مستقیم با فروشنده دستگاه در ارتباط خواهید بود. پس فروش دستگاه برش لیزری اقساطی به خریداران و کسانی که به دنبال راه اندازی کارگاه هستند این فرصت را می‌دهد که بخش اصلی سرمایه خود را به تأمین مواد اولیه اختصاص دهند و در عوض در فواصل زمانی مشخص نسبت به بازپرداخت اقساط آن اقدام کنند.

دستگاه برش لیزر

دستگاه برش لیزر