4.6/5 - (5 امتیاز)

دستگاه سی ان سی نوعی دستگاه مادر در صنعت به حساب می آید که در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه بر روی متریال های مختلفی کار می کند و به همین علت کاربردهای گسترده ای دارد.

شرکت سیمای شهر عرضه کننده انواع دستگاه سی ان سی است و توانسته در سال های اخیر با عرضه انواع دستگاه CNC و ارائه خدمات بدون وقفه به مشتریان خود، یکی از برترین عرضه کنندگان این دستگاه در کشور باشد.

نکات مهم در مورد خرید دستگاه CNC چیست

خرید دستگاه سی ان سی  می‌تواند فرایند تولید قطعات و نمونه کار در یک شرکت را بهبود بخشد و سرعت عمل آنها را نسبت به قبل به چند برابر افزایش دهد. اما ورود به بازار بدون شناخت کافی در مورد پروژه خود و همچنین کسب اطلاعات در مورد دستگاه و قابلیت‌های آن می‌تواند شما را به یک بازار ناشناخته وارد کند که مجبور به خرید دستگاه‌های بی کیفیت و با طول عمر پایین شوید. در خرید هر دستگاه مکانیکی از جمله خرید دستگاه سی ان سی  فاکتورهای مهم متعددی وجود دارد که توجه به این فاکتورها باعث می‌شود دستگاه انتخابی ما از لحاظ کارایی و کیفیت در سطح مناسبی قرار داشته باشد.

خرید دستگاه سی ان سی نیز از این قضیه مستثنا نیست و فاکتورهای مهمی وجود دارد که می‌تواند خرید آن را بهتر و یا بدتر کند. برخی از این معیارها به خود دستگاه و قابلیت‌های آن بر می‌گردند و برخی نیز به انتظار شما از دستگاه و پروژه‌ای که برای آن در نظر گرفته‌اید بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر قصد دارید از دستگاه سی ان سی برای پروژه‌های کوچک و تولید نمونه‌های ساده استفاده کنید، طبیعتاً به یک دستگاه با اندازه کوچکتر با سرعت بالا نیاز دارید، اما اگر هدف شما از خرید دستگاه سی ان سی  برای ایجاد یک کارگاه بزرگ و تولید قطعات پیچیده باشد، باید به سراغ دستگاه‌های بزرگتر با طول عمر بالا بروید.

اما به طور کلی، در فرایند خرید دستگاه دستگاه سی ان سی  پنج عامل بسیار مهم وجود دارد که اگر آنها را رعایت کنیم می‌توانیم یک دستگاه خوب و با کیفیت دست پیدا کنیم.

برای دریافت لیست قیمتهای دستگاهها و جداول فروش اقساط ایمیل خود را وارد نمایید

    سوالی دارید ؟
    Send via WhatsApp