دستگاه اکوسالونت به دلیل کیفیت بالای چاپ و نوع رنگ مصرفی، بسیار خاص به حساب می آید. البته در سال های گذشته و با توجه به بالا رفتن حساسیت ها نسبت به رنگ و مضرات آن و همچنین افزایش کیفیت تصاویر، استقبال از این دستگاه به شدت افزایش پیدا کرده است.

شرکت سیمای شهر به عنوان یکی از برترین عرضه کنندگان دستگاه اکوسالونت در کشور شناخته می شود. خدمات پس از فروش که برای دستگاهی مثل اکوسالونت بسیار مهم و حائز اهمیت است، توسط تکنسین های حرفه ای و به روز در سیمای شهر انجام می شود.

ecosolvent

ecosolvent

دستگاه اکوسالونت در انواع مختلفی تولید می‌شود و برای هر کدام از آنها معیار مختلف در نظر گرفته می‌شود که باعث تفاوت بین آن دستگاه با سایر دستگاه‌های مورد نظر می‌شود. اگر بخواهیم به بررسی یک پدیده یا یک ماشین بپردازیم علاوه بر اینکه باید مشخصات فیزیکی و قابلیت‌های آن را مورد بررسی قرار دهیم، موارد جزئی به سراغ قطعات به کار رفته در آن و همچنین کارهایی که می‌تواند انجام دهد می‌رویم. به عنوان مثال، به هنگام مقایسه دستگاه اکوسالونت، می‌توان به عواملی مانند سرعت با تفاوت دستگاه‌ها تعداد نازل‌های استفاده شده در آنها اشاره کرد.

در حال حاضر در بازار ایران و حتی در بازارهای جهانی چندین مدل مختلف از دستگاه اکوسالونت وجود دارد که هر کدام از آنها ویژگی‌های مختص به خود را دارد. این به این معنی نیست که دو دستگاه تفاوت‌های بسیار چشمگیر و بزرگ با هم داشته باشد، در حقیقت ممکن است تفاوت دو دستگاه تنها در مدل استفاده شده در آن خلاصه شود. به همین دلیل زمانی که در مورد انواع مختلف دستگاه اکوسالونت صحبت می‌شود، نباید انتظار داشت که دو دستگاه چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ قابلیت تفاوت‌های بسیار بزرگی داشته باشد. این در حالی است که ممکن است نسل قدیم یک مدل دستگاه با نسل جدید آن نیز تفاوت داشته باشد.

برای دریافت لیست قیمتهای دستگاهها و جداول فروش اقساط ایمیل خود را وارد نمایید

دستگاه اکوسالونت

دستگاه اکوسالونت

دستگاه اکوسالونت چیست و دلیل نام‌گذاری آن چیست

دستگاه اکوسالونت را می‌توان یک چاپگر معروف در حوزه چاپ دانست که به دلیل استفاده از یک نوع جوهر خاص با این عنوان شناخته می‌شود. این دستگاه‌ها در سال‌های اخیر با تعداد بیشتری به کار گرفته می‌شوند و روش‌های جدیدی در چاپ بنر و سایر محصولات تبلیغی به وجود آوردند. کسانی که با دستگاه‌های چاپ و چاپگرهای بزرگ آشنایی دارند، می‌دانند که همه این دستگاه‌ها از طریق پاشش جوهر بر روی یک سطح موردنظر کار می‌کنند و تنها تفاوت آنها به شیوه اجرا و نوع جوهر استفاده شده برمی‌گردد. همین موضوع باعث تفاوت دستگاه اکوسالونت با سایر چاپگرهای موجود در بازار شده است.
دستگاه اکوسالونت با توجه به نامی که برای آن انتخاب شده است می‌تواند دو گزینه را برساند و هر کدام از این دو گزینه در مورد این دستگاه مطابقت دارد. همین موضوع ما را بر آن داشت که در این مطلب این دستگاه‌ها را به شکل مفصل تعریف کنیم و قسمت‌هایی از آنها را شرح دهیم. در بخش دیگر همین مطلب به دلیل نام‌گذاری دستگاه اکوسالونت خواهیم پرداخت و بیان خواهیم کرد که چرا دو گزینه برای این دستگاه پیشنهاد شده است یا حتی ذکر خواهیم کرد که کدام یک از این دو گزینه در اولویت بیشتری قرار دارد.

دستگاه اکوسالونت چیست

دستگاه اکوسالونت یا چاپگر اکوسالونت (Eco solvent Printer) یک ماشین بزرگ با قابلیت چاپ بر روی سطوح مختلف است که از جوهرهای بر پایه آب و سازگار با محیط زیست استفاده می‌کند. دستگاه چاپ اکوسالونت مزایای متعددی دارد و استفاده از این نوع جوهرها باعث شده است که در برخی زمینه‌ها نسبت به سایر دستگاه‌های چاپ بنر برتر باشد. در تعریف این دستگاه می‌توان به نکات متعددی اشاره کرد که برخی از آنها به خود دستگاه منحصر بوده و برخی دیگر نیز به جوهر آن برمی‌گردد.
دستگاه اکوسالونت از لحاظ کارایی و کیفیت یکی از محبوب‌ترین و معروف‌ترین دستگاه‌های چاپ بنر و چاپ کاغذ دیواری و شبرنگ محسوب می‌شود که به دلیل داشتن امکانات خاص، شرایط چاپ این محصولات را به وجود آورده است.  همچنین در این دستگاه‌ها از جوهرهای سازگار با محیط زیست استفاده می‌شود که مبنای اصلی نام‌گذاری دستگاه هستند و شرایطی را پیش آورده‌اند که در یک کارگاه می‌توان بدون نیاز به سیستم تهویه با آنها کارکرد.

قیمت دستگاه اکوسالونت

قیمت دستگاه اکوسالونت

عوامل موثر بر قیمت دستگاه اکوسالونت

مهمترین مواردی که بر روی قیمت دستگاه اکوسالونت تاثیر گذار است به شرح زیر است

  1. سطح سرویس و خدمات
  2. اعتبار شرکت فروشنده
  3. کیفیت و قطعات استفاده شده در دستگاه اکوسالونت
  4. برند و شرکت سازنده ماشین
  5. سطح واردات فروشنده
  6. نوع و کیفیت ارائه گارانتی

دریافت اطلاعات و قیمتهای دستگاههای چاپ

جهت دریافت لیست قیمت و شرایط فروش دستگاههای چاپ کلیک کنید

سوالی دارید ؟
Send via WhatsApp