قیمت دستگاه بنر

تأثیر قطعات و لوازم مختلف در قیمت دستگاه بنر

یک دستگاه چاپ را به هر اندازه که بزرگ و کارآمد در نظر بگیریم، باز هم از قطعات و لوازم کوچکتری تشکیل شده است که هر کدام از آنها به سهم خود ممکن است در تغییر قیمت دستگاه بنر تأثیر گذار باشند. یک شرکت سازنده گزینه‌های مختلفی برای استفاده در دستگاه خود دارد و شرکتهای موجود در کشورهای مختلف، با توجه به دسترسی به امکانات مختلف و همچنین بهره بردن از علم و تکنولوژی پیشرفته، از قطعات و لوازم مختلفی در دستگاه خود استفاده می‌کنند که هر کدام از آنها بر قیمت دستگاه بنر تأثیر گذار هستند.

هد و نازل دستگاه

مهم‌ترین ابزار و قطعه در کار دستگاه‌های چاپ مانند دستگاه چاپ بنر، هد دستگاه و نازل‌های آن هستند. این ابزارها در پاشش جوهر و همچنین بالا رفتن کیفیت چاپ تأثیر گذار است. هرچه کیفیت کار این قطعه بالاتر باشد یا تعداد نازلی بیشتری در دستگاه به کار رفته باشد، جزئیات تصاویر با دقت بیشتری نشان داده می‌شود و در نتیجه کیفیت چاپ بالاتر می‌رود. این موضوع باعث بالا رفتن قیمت دستگاه می‌شود.

جنس قطعات به کار رفته

برای تولید دستگاه چاپ بنر از مواد مختلفی مانند فولاد، چدن، لاستیک خشک و آلیاژهای فولاد مانند استنلس استیل استفاده می‌شود. انتخاب این مواد به شرکت سازنده بستگی دارد و هر کدام از آنها باعث ایجاد یک خصوصیت مثبت یا منفی در دستگاه می‌شود. هرچه کیفیت مواد استفاده شده در قطعات این دستگاه‌ها بهتر باشد، طبیعتاً قیمت دستگاه بنر نیز افزایش خواهد یافت.

جوهرها و الزامات آنها

در مطالب قبلی به معرفی انواع جوهرها و ویژگی‌های آنها پرداختیم و نشان دادیم که هر کدام از آنها به برخی الزامات خاص نیاز دارند. مستند جوهر یووی به یک لامپ یو وی برای خشک شدن و جوهر اکوسالونت به یک لایه لمینت برای مقاوم کردن آن در برابر شرایط محیطی نیاز دارند.  الزامات اضافی باعث می‌شوند که شرکت‌های سازنده قیمت دستگاه چاپ بنر را افزایش دهند.

 

برای دریافت لیست قیمتهای دستگاهها و جداول فروش اقساط ایمیل خود را وارد نمایید

 

درباره نویسنده

مطلب مرتبط

ارسال دیدگاه

نام نمایشی

ایمیل

عنوان

پیام

Theme Settings