فروش دستگاه بنر

اهمیت خدمات در فروش دستگاه بنر

فروش دستگاه بنر و تاثیر خدمات فروشنده بر آن

در واقع خدمات پس از فروش دستگاه بنر، بخش مهمي از پروسه ي فروش و تحويل دستگاه را شامل مي شود. و در صورتي که فروشنده براي رشد بازار و ارتقاي سطح واردات و فروش اين ماشين آلات، بايد ادامه ي ارتباط با مشتري و جلب رضايت وي را در دستور کار خود قرار دهد.
به همين ترتيب، مي توان از ابتداي امر خريد دستگاه، به اين ويژگي توجه کرد. نحوه ي بررسي اين قضيه نيز چندان دشوار نيست.
در صورتي که فروشنده با روي گشاده حاضر به ارائه اطلاعات و مشاوره و راهنمايي در مورد مشخصات فني و ملزومات جانبي دستگاه بنر شود و همچنين پيرامون خدمات و پشتيباني پس از فروش دستگاه بتواند اعتماد و نظر شما را جلب کند، مي توان انتظار معامله اي خوب و قابل اطمينان را با او داشت.
يکي از مهمترين مزاياي خريد دستگاه بنر از شرکت هايي که پشتيباني قوي پس از ارائه محصول تعريف و اجرا مي کنند، دردسر ها و مشکلات کمتري است که براي خريدار و صاحب دستگاه در مواقع بروز ايراد فني به وجود مي آيد.
به عبارت ديگر، اگر دستگاه را از فروشنده اي معتبر خريداري کرده باشيد، در صورت خرابي و نياز يکي از قطعات و تجهيزات آن به تعمير يا تعويض، بخش خدمات پس از فروش دستگاه بنر در کوتاه ترين زمان ممکن مي تواند نسبت به رفع عيب و راه اندازي مجدد دستگاه شما اقدام کند. اما در صورتي که دستگاه شما بدون گزينه ي خدمات پس از فروش تحويل شده باشد، در صورت بروز ايراد فني، مي بايست تعمير دستگاه را به پيمانکاران و يا واحد هاي غير تخصصي بسپاريد که متاسفانه اين موضوع به عنوان يک ريسک مديريتي، ممکن است آنچنان که بايد، نظر شما را جلب نکرده و دستگاه و قطعه ي مورد نظر پس از تعمير از کارآيي و کيفيت لازم برخوردار نباشد.
ضمن اينکه فروشنده ي معتبر با خدمات پس از فروش حرفه اي، دستگاه بنر شما را در کوتاه ترين زمان ممکن راه اندازي خواهد کرد و لذا مشکل خواب و توقف دستگاه نيز چندان ضرر غير قابل جبراني به بار نخواهد آورد.

دستگاه چاپ بنر کونیکا 512سری Z

برای دریافت لیست قیمتهای دستگاهها و جداول فروش اقساط ایمیل خود را وارد نمایید

فروش دستگاه بنر و کاربردهای آن

فروش دستگاه بنر که لازمه ایجاد یک مرکز چاپ دیجیتال است میتواند سرآغاز شروع شغلی بسیار پرهیجان باشد. از جمله پر کاربردترين دستگاه هاي صنعتي که در طول ده سال اخير توانسته است نظر هزاران کارفرما و صاحب شغل و صنايع گوناگون را به خود معطوف نمايد، دستگاه چاپ بنر و چاپ روي فلکسي يا به اختصار دستگاه بنر و فلکسي مي باشد.

اين دستگاه را مي توان از جمله اصلي ترين و مورد نياز ترين ماشين آلاتي دانست که توانسته اند صنعت چاپ و تبليغات و حتي به عبارت بهتر، کليه امور مربوط به اطلاع رساني را به ميزان قابل توجهي تغيير دهند. دليل اصلي آن را نيز بايد در گسترش و فراگير شدن استفاده از بنر و فلکسي دانست. به عبارت ديگر، در سال هاي اخير بنر و فلکسي به عنوان متريال اصلي براي چاپ آگهي ها، نقوش تبليغاتي و متن ها و تصاوير مربوط به موضوعات مختلف، از چنان جايگاه محکم و پر طرفداري برخوردار شده که امروز ساخت انواع تابلوها، نصب انواع اعلاميه ها و همچنين اطلاع رساني توسط آگهي هاي عمومي، بدون استفاده از بنر و يا فلکسي تقريبا غير قابل تصور خواهد بود.
البته موضوع اطلاع رساني و تبليغات و استفاده از بنر در اين حوزه ها، تنها مختص شرکت ها و صاحبان صنايع و مشاغل رسمي و بزرگ نبوده و حتي افراد حقيقي را نيز شامل مي شود. به اين معني که حتي براي اطلاع رساني به گروه هاي دوستانه، خانوادگي يا محلي در محيط هاي نسبتا کوچک غير رسمي نيز مي توان از بنر و فلکسي استفاده کرد.
به دليل همين ميزان استفاده ي روزافزون از بنر، به صورت طبيعي استفاده از دستگاه بنر و فلکسي به طور مدام مورد توجه صاحبان صنايع گوناگون به ويژه رشته ي تبليغات، اطلاع رساني، روابط عمومي و دفاتر و کارگاه هاي چاپ قرار گرفته است.
حتي برخي از کارفرمايان در ساير رشته هاي نيز با توجه به اينکه نيازمند استفاده از بنر براي امور تبليغاتي خود مي باشند، ترجيح داده اند به جاي برون سپاري اين امور به ساير کارگاه ها و دفاتر تخصصي، با خريد يک يا دو دستگاه چاپ بنر، خود نسبت به رفع نيازهاي مربوط به اين حوزه اقدام کنند و به صورت درون سازماني در مورد چاپ و تبليغات خودکفا باشند.
در نتيجه نمي توان نقش مهم بازار فروش اين ماشين آلات در فضاي صنعت و تجارت امروز را ناديده گرفت. چرا که عليرغم برخورداري از تبليغات و اطلاعات گوناگون، باز هم ممکن است برخي شرکت ها بدون سابقه، دانش و اعتبار و تخصص لازم، مبادرت به فروش اين گروه از ماشين آلات پر کاربرد داشته باشند.
از آنجا که نيت بسياري از اين موسسات غير معتبر، صرفا جمع آوري سود مالي کلان در مدت زمان کوتاه مي باشد، پس چندان اهميتي به مشاوره، راهنمايي، پاسخگويي و پشتيباني مشتري خود نخواهند داد.

درباره نویسنده

مطلب مرتبط

ارسال دیدگاه

نام نمایشی

ایمیل

عنوان

پیام

Theme Settings