از فروش دستگاه چاپ بنر چه می دانید؟

شايد ادعاي خارج از واقعيتي نباشد اگر عمر فروش دستگاه چاپ بنر و حضور و فعاليت دستگاه بنر در ايران را حداکثر حدود بيست سال عنوان کنيم. در واقع بيست سال پيش، روش ها و تجهيزات سنتي و قديمي در حوزه ي چاپ و تبليغات فراهم بوده و با گذشت زمان، مي بينيم که اين روش ها و تجهيزات کم کم جاي خود را به استفاده از از امکانات جديد مانند بنر داده اند و به دنبال آن، طي اين سال ها استفاده از دستگاه چاپ بنر نيز افزايش چشمگير و غير قابل انکاري داشته است.

به طور کلي مي توان توسعه ي صنعت چاپ و تبليغات را يکي از اتفاقات بسيار مهم دانست که همزمان با پيشرفت هاي گوناگون صنعتي و تجاري، موجب شده تا نياز واحد هاي مختلف و ادارات و شرکت ها و همچنين کارفرمايان بخش هاي مختلف دولتي، تا حد زيادي برآورده و تامين گردد. و ناگفته مشخص است که دستگاه چاپ بنر به عنوان يکي از اصلي ترين تجهيزات و عناصر اين صنعت رو به رشد، چه تاثير مهمي در آسان سازي امر تبليغات داشته و دارد.

نياز اين واحد ها و حوزه هاي گوناگون صنعتي، تجاري، فرهنگي و هنري و يا حتي گروه هاي مردمي و برخي خانواده ها به امر اطلاع رساني، با چاپ نقش و يا متن بر روي صفحاتي برطرف مي گردد که جنس آنها ممکن است بنر، فلکسي، استيکر و … باشد.

دستگاه چاپ بنر با توسعه ي صنعت چاپ و تبليغات استفاده از دستگاه چاپ بنر در اين صنعت بسيار گسترش يافته است.

با چاپ بر روي اين صفحات توسط دستگاه چاپ بنر، تابلويي در ابعاد و اندازه ي مشخص با قابليت نصب آسان بر روي پايه هاي مربوط و يا ديوار و مقاوم در برابر باد و باران و آفتاب به دست خواهد آمد.

به عبارت ديگر، دستگاه چاپ بنر قادر است کار چاپ بر روي اين سطوح را در ابعاد مختلف انجام دهد. البته هر دستگاه چاپ بنر نيازمند حضور يک کاربر يا اپراتور در کنار خود مي باشد ولي پس از تعريف مشخصات متن يا طرح به دستگاه توسط کاربر، ادامه ي روال به صورت اتوماتيک پيش خواهد رفت.

از جمله موارد و مشخصات مهم به عنوان وجه تمايز دستگاه چاپ بنر، سرعت و دقت آن است. در واقع سرعت بالاي دريافت چاپ و همچنين کيفيت دقيق تصوير نقش بسته بر روي آن (که مي بايست از وضوح بالايي برخوردار باشد)، دو عامل اصلي استقبال از دستگاه چاپ بنر هستند.

-چاپ-بنر-1-1-e1513404432685

فروش دستگاه چاپ بنر چگونه است ؟

جهت فروش دستگاه چاپ بنر ابتدا به ساکن باید تحقیقات لازم را به عمل آورید . اینکه شهرستان شما چقدر نیاز به دستگاه چاپ بنر و تهیه آن دارد نکته بسیار اساسی است. همینطور پس از نیاز سنجی میتوانید شرکتهایی که در امر فروش دستگاه بنر فعالیت مینمایند را برگزینید.

کارکردن با دستگاه چاپ بنر

ضمن اينکه به منظور عملکرد درست دستگاه لازم است کاربر نيز از مهارت، دقت و حساسيت کافي در حين کار با آن برخوردار بوده و پيش روي کار را به خوبي کنترل کرده و در مواقع لازم و بروز اشکالات احتمالي، سرعت و توانايي کافي براي حل مشکل بدون آسيب به دستگاه را داشته باشد.

مانند هر دستگاه چاپ ديگر، کارکردن با دستگاه چاپ بنر قبل از هر چيز نيازمند داشتن طرح مناسب و مشخص است. اين طرح مي بايست توسط يکي از نرم افزارهاي قابل فهم براي دستگاه، به حافظه ي آن منتقل گردد. با اين حساب، به نظر مي رسد موضوع مورد اهميت در ابتداي کار، اول نوع و مشخصات و وضوح و رنگ بندي طرحي است که بايد توسط دستگاه چاپ به روي بنر نقش ببندد، سپس مهارت کاربر براي تشخيص کيفيت مناسب و اطمينان وي از سلامت و آمادگي دستگاه براي آغاز کار و سپس انتقال طرح به دستگاه براي آغاز چاپ.

فروش دستگاه چاپ بنر

بهتر از نقش مورد نظر ضمن برخورداري از وضوح و کيفيت مناسب، سبک رنگ قابل قبولي نيز براي درک بهتر دستگاه چاپ بنر داشته باشد. سبک رنگ به نحوه ي ترکيب بندي انواع رنگ ها و استفاده از رنگ هاي پايه در اين ترکيب بندي اشاره مي کند. به همين دليل مي توان مناسب ترين سبک رنگ براي دستگاه چاپ بنر را ترکيب CMYK دانست که شامل چهار رنگ ساين يا آبي فيروزه اي کمرنگ، مگنتا يا ارغواني، يلو يا زرد و همچنين کي يا کليد يا مشکي مي باشند. در صورتي که اين مدل براي طرح تعريف شده باشد، دستگاه يا بهتر است بگوييم هد دستگاه مي تواند با ترکيب اين چهار رنگ، ساير رنگ هاي مورد نياز را ساخته و در هر نقطه از آن ها استفاده کند.

در اين مدل رنگ سفيد تعريف نشده است، لذا در قسمت هايي که نياز به رنگ سفيد وجود دارد، از همان رنگ پس زمينه ي بنر استفاده مي شود و در نتيجه هد دستگاه در حين عبور از روي بنر، آن جا را خالي مي گذارد.

بايد دوباره تاکيد کرد که علاوه بر سبک و مدل رنگ، تناسب ميان اندازه ي تصوير و همچنين وضوح و يا رزولوشن رنگ بندي و نقش آن بسيار مهم است. چرا که در صورت پايين بودن وضوح، نمي توان انتظار چاپ تصوير بزرگ و کيفيت داشت.

اين پيش نياز در مورد متن ها نيز صادق است، به ويژه آنکه کنترل متن توسط اپراتور قبل از آغاز چاپ و رفع و تصحيح غلط هاي املايي يا ويرايشي احتمالي، مي تواند از دوباره کاري و صرف هزينه و زمان مجدد جلوگيري کند.

سپردن طرح بازديد و تصحيح شده و ارسال آن به نرم افزار ريپ، مرحله ي آخر انتقال طرح به دستگاه چاپ بنر براي آغاز به کار آن است.

خدمات چقدر در فروش دستگاه چاپ بنر تاثیر دارد؟

اگر نگوییم مهمترین عامل برای موفقیت خدمات پس از فروش است حداقل میتوان گفت از مهمترین عوامل در فروش دستگاه چاپ بنر و هزینه ها و قیمت آن خدمات پس از فروش فروشنده است . این مورد به تنهایی میتواند باعث موفقیت سرمایه گزاران در بازار پر تلاطم امروزی گردد.

 

دستگاه چاپ بنر به نسبت فروش و همچنين خدمات پس از فروش بسيار در مورد توجه است. زيرا دستگاه هاي چاپ بنر با دارابودن خدمات پس از فروش و همچنين با در نظر داشتن نياز به رويه هاي و متريال هاي مصرفي و همچنين خدمات گارانتي قطعات يدکي براي ادامه فعاليت دستگاه بسيار مورد توجه است.

خدمات پس از فروش دستگاه هاي چاپ بنر و همچنين با در نظر داشتن فعاليت هاي اجراي دستگاه هاي چاپ بنر هميشه مورد توجه قرار دارد.

دستگاه هاي چاپ بنر از محبوب ترين و همچنين پر کاربرد ترين دستگاه هاي چاپ بوده و هميشه با در نظر داشتن فروش حرفه اي در سيستم مشتري مداري سيماي شهر داراي تيم پشتيباني حرفه اي بوده و در اين رايتا موفق عمل ميکند.

در نظر داشته باشد بايد در هنگام خريد دستگاه بنر متريال هاي مصرفي شامل جوهر دستگاه و همچنين بنر خريداري کنيد و که در واقع مداد مصرفي دستگاه به حساب مي آيند و همچنين متريال هاي مصرفي بايد در جاي مناسب به وسيله ي اپراتور قرار بگيريد و لازم به ذکر است شرکت سيماي شهر با دارابودن بيش از 20 سال سابقه ي فعاليت رسمي در اين زمينه بسيار حرفه اي بوده و واردات عمده قطعات يدکي و همچنين قطعات دستگاه هاي بنر را به صورت عمده و حرفه اي داراست و در همين مورد ميتوانيم بيان کنيم باشگاه مشتريان ما با فعاليت هاي خدمات پس از فروش حرفه اي و دارابودن بيش از 500 مشتري موفق در اين زمينه بسيار حرفه اي عمل ميکند.

تنها کافيست با بخش پشتيباني ما تماس حاصل کنيد.

برای دریافت لیست قیمتهای دستگاهها و جداول فروش اقساط ایمیل خود را وارد نمایید

درباره نویسنده

[email protected]

مطلب مرتبط

ارسال دیدگاه

نام نمایشی

ایمیل

عنوان

پیام

Theme Settings