جوهر دستگاه بنر یکی از مهمترین ملزوماتی است که برای این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد. به همین علت خرید این جوهر بسیار مهم و حائز اهمیت است و جوهرهای بی کیفیت می تواند مشکلاتی را برای دستگاه بنر ایجاد کند. جوهرهای بی کیفیت یا میزان چسبندگی بالایی دارند که به شدت باعث هدگرفتگی می شوند و یا چسبندگی آن ها به شدت پایین است که کیفیت چاپ و ماندگاری چاپ را تحت الشعاع قرار می دهد. به همین علت انتخاب جوهر مناسب دستگاه بنر بسیار مهم است.

بهترین راهکار برای خرید جوهر، انتخاب برندهای معتبر است. البته با توجه به تقلبی بودن بسیاری از جوهرهای ادعایی با برند معروف، بهتر است خرید جوهر را از مراکز معتبر و ذی صلاح انجام دهید تا از کیفیت آن مطمئن باشید.

راهنمای خرید جوهر دستگاه چاپ بنر

یکی از مواردی که درباره جوهر دستگاه چاپ بنر رخ داده است و جوانب مثبت و منفی متعددی دارد، این است که آنها را به صورت اختصاصی و غیر اختصاصی می‌سازند. قبل از اینکه وارد هر بحث فنی و تخصصی شویم، توصیه می‌کنم که مطالب نوشته شده در سیمای شهر در رابطه با انواع جوهرهای موجود در بازار مطالعه کنید یا کلید واژه‌های مرتبط با آنها را در گوگل سرچ کنید.

شاید به عنوان یک فعال در حوزه چاپ، متنوع بودن اسم این جوهرها برای شما تعجب آور نباشد، اما به عنوان کسی که به دنبال خرید دستگاه چاپ‌بنر باشد یا قصد راه اندازی یک کارگاه داشته باشد، خرید جوهر دستگاه چاپ بنر برای آنها به یک چالش تبدیل می‌شود. در نتیجه این جستجو، با انواع مختلفی از جوهرها از لحاظ مواد اولیه و از لحاظ کاربرد مواجه خواهید شد که شاید جالب و شگفت انگیز باشد.

اما برای اینکه بخشی از مشکل این افراد در خرید جوهر دستگاه چاپ بنر را مرتفع کنیم، ۵ دستورالعمل یا راهنما را در این مطلب معرفی خواهیم کرد که در گام های بعدی به کار آنها خواهد آمد.

در ابتدا سعی کنید که انواع جوهر دستگاه چاپ بنر را بشناسید

به عنوان اولین گام و قبل از اینکه بخواهید برای خرید جوهر دستگاه چاپ بنر اقدام کنید، باید با انواع مختلف آنها آشنایی داشته باشید و این توانایی را داشته باشید که انواع مختلف آنها را از هم تفکیک کنید. وقتی که قصد خرید یک محصول یا کالای خاص را دارید، طبیعتاً انتظار دارید که ۱۰ مورد قابلیت منحصر به فرد داشته باشد و شاید یک یا دو مورد محدودیت.

جوهر اکوسالونت، جوهر سالونت، جوهر دستگاه سابلیمیشن و جوهر یووی تنها برخی از جوهرهای موجود در بازار هستند و این وظیفه شماست که برای انتخاب آنها، نه تنها قابلیت‌ها و مزایای آن‌ها را بدانید، بلکه از نقاط ضعف آنها نیز اطلاع داشته باشید و مطمئن شوید که جوهر مورد نظر به دستگاه و به محصول نهایی شما لطمه نمی‌زند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به سراغ سایت‌های اینترنتی بروید، با افراد با سابقه در این زمینه مشورت کنید و یا حتی از بخش فروش شرکت‌های تولید کننده کمک بگیرید.

فروش جوهر دستگاه بنر

بخشی از بازار چاپ در صنعت و دستگاه‌های آن به فروش جوهر دستگاه بنر اختصاص می‌یابد و در آن نمونه‌ها و مدل‌های مختلفی از این جوهرها به خریداران عرضه می‌شود. به همان اندازه که خریداران در انتخاب نوع و برند جوهرها دخالت دارند، فروشندگان نیز در این بازار ایفای نقش می‌کنند و در مورد نشان دادن وضعیت جوهرها مشورت می‌دهند. کسانی که به دنبال انتخاب جوهر برای دستگاه چاپ بنر خود می‌گردند، مطمئناً در مورد دستگاه خود اطلاعات کافی دارند و یا به آنها پیشنهاد شده است که از چه جوهرهایی برای دستگاه استفاده کنند. پس می‌توانیم ادعا کنیم که انتخاب جوهر بین خریدار و فروشنده مشترک است.

چه چیزهایی در فروش جوهر دستگاه چاپ بنر اهمیت پیدا می‌کند

فروشندگان جوهرهای دستگاه چاپ بنر در دو دسته قرار می‌گیرند، یک دست مسئول فروش یک برند خاص هستند که به عنوان نمایندگی شناخته می‌شوند و گروهی دیگر ترجیح فروشنده انواع مختلف جوهر. گروه اول یا نمایندگی فروش جوهر دستگاه بنر صرفاً محصولات یک برند خاص رو می‌فروشند و تنوع محصولات آنها فقط به تنوع تولیدات آن شرکت محدود می‌شود. یعنی ممکن است یک شرکت در زمینه فروش جوهر اکوسالونت بدون بو سان کالر فعالیت داشته باشد و شرکت دیگر صرفاً محصولات مربوط به برند لیمای.

دسته دوم فروشندگان جوهر دستگاه بنر، فروشگاه‌های بزرگ هستند که برای آنها مسئله نمایندگی مطرح نیست و بیشتر به نیاز مشتریان خود توجه می‌کنند. در بین محصولات این فروشندگان، جوهر مربوط به برندهای مختلف دیده می‌شود و حتی محصولات مربوط به یک برند در مدل‌های مختلف را نیز می‌فروشند. پس وظیفه آنها در فروش جوهر دستگاه بنر نسبت به نمایندگی‌ها وسیع‌تر است و در واقع در مورد مشاوره برای دستگاه‌های مختلف، گزینه‌های خوبی هستند. البته نمایندگی‌ها از لحاظ سطح اطمینان به محصول بیشتر توصیه می‌شوند.

سوالی دارید ؟
Send via WhatsApp