قطعات دستگاه بنر را سریعتر تر از هر جا تهیه کنید

4.8 (96.25%) 16 votes

خرید قطعات دستگاه بنر یکی از مهمترین جنبه های کار با دستگاه چاپ بنر در زمانی است که نیاز به سرویس دارد. دقت در هنگام خرید و دریافت اطلاعات جامع در مورد هر قطعه بسیار مهم و حائز اهمیت است. همچنین با توجه به اینکه قطعات اصلی و تقلبی شبیه به یکدیگر هستند، بهتر است حدالمقدور از شرکت های معتبر خرید قطعات یدکی صورت پذیرد.

قطعات دستگاه بنر قیمت یا کیفیت

برای بسیاری از دارندگان دستگاه بنر قیمت قطعات دستگاه بنر یکی از عوامل بسیار مهم است ولی نه اینکه فقط و فقط این عامل تعین کننده باشد.ممکن است قطعات ارزان و بسیار قیمت پایین تهیه کنند ولی نتواند کار قطعه فابریک اصلی را انجام دهد به همین خاطر دستگاه شما ممکن است بارها و بارها به مشکل خورده و خرابی و توقف کار هزینه های چند برابری را به شما تحمیل نماید.لذا توصیه ما به عنوان یکی از قدیمی ترین تامین کننده قطعات در ایران این است که فقط به قیمت دقت نکنید و شرکت تامین کننده و فابریک بودن قطعات عامل بسیار مهمی است.

در بسیاری از موارد قطعه تقلبی و ارزان قیمت شاید حداکثر سی درصد ارزان تر تمام شود ولی با تعویص سریع آن شما فقط هزینه های خود را افزایش داده اید.

شرکت سیمای شهر به عنوان یکی از باسابقه ترین شرکت های عرضه کننده دستگاه چاپ بنر، سابقه ای درخشان در عرضه قطعات یدکی به تمامی مشتریان دستگاه های خود دارد. همچنین سیمای شهر مفتخر است که قطعات بسیاری از دستگاه های شرکت های مختلف را نیز در اختیار عموم افراد قرار می دهد.

ویژگی مهم قطعات یدکی سیمای شهر اصل بودن آن است. این قطعات به دلیل اینکه بدون واسطه در اختیار مشتری قرار می گیرند قیمت مناسبی را به خود اختصاص می دهند.

قطعات دستگاه بنر

قطعات دستگاه بنر

قطعات دستگاه بنر شامل چه مواردی است 

انواع قطعات دستگاه چاپ بنر که عرضه میکنیم شامل این موارد است :

 

  1. هد دستگاه بنر  شامل انواع هد از جمله هد زار  هد سیکو  هد کونیکا هد اپسون ژاپن  هد اسپکترا و سایر هد هایی که در بازار ایران وجود دارد
  2. انواع برد دستگاه بنر
  3. انواع تسمه پولی
  4. انواع تغذیه برق دستگاه بنر
  5. انواع ساب تانک دمپر و کلید دستگاه بنر
  6. انواع پمپ فیلتر مرکب
  7. انواع کابل هد فلت ها و سنسور های دستگاه چاپ بنر

دریافت لیست قیمت قطعات دستگاه بنر

ما قطعات متنوعی داریم فقط کافی است با ما تماس بگیرید تلگرام و واتس آپ 09013678103  

انواع تغذیه برق دستگاه چاپ بنر

27

انواع برد دستگاه چاپ بنر

118

انواع هد دستگاه چاپ بنر

302

انواع کابل هد فلت سنسور دستگاه چاپ بنر

30

انواع پمپ دستگاه چاپ بنر

6 (2)

انواع ساب تانک، دمپر و کلید دستگاه چاپ بنر

15

انواع موتور دستگاه چاپ بنر

10

انواع قطعات متفرقه دستگاه چاپ بنر

79
S

جهت اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت قطعات مورد نظر خود میتوانید با دفتر مرکزی تماس بگیرید و یا با ارسال تصاویر مورد نظر خود در واتس آپ تلگرام یا سایر پیام رسان ها به

شماره 09013678103

اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید